reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix rozumiem Ciebie z tymi serkami :) ja już na szynkę nie mogę patrzeć ;) choć jakoś wybitnie ziemniaki mi nie zbrzydły :D Dla mnie najgorsze jest solenie potraw.

Elle87 ja jak teraz się nie uda, to też przekładam starania na przyszły rok. Liczę, że może w końcu będzie to ten miesiąc i koniec katowania dietą.
 
reklama
Patka GRATULACJE :)))) spokojnej bezproblemowej ciąży i spełnienia marzeń ;)

Anuffifi w wolnej chwili podrzucę ci linka do książki Tamary z dziewczynkową dietą. Jeśli chodzi o odstęp, rozumiem cię bardzo dobrze - mamy tak mocno zakorzenione w głowie, że dziewczynki są sprzed owulacji a chłopcy z dnia owulacji, mi było ciężko zdecydować się na O+12, dojrzewałam do tej decyzji chyba kilka miesięcy :-D Z tego co zapamiętałam, te dziewczyny, które stosowały 7 czynnikową teorię i urodziły dziewczynki, starały się o nie albo 12 godzin po owu, albo dzień przed lub w dniu owu. Jedna dziewczyna starała się z 2 dniowym odstępem.

Macy :D ja w autobusie kurtkę rozpinam, brzuch wypinam do przodu ale jeszcze nikt nie zauważył, że w ciąży jestem ;-):-D Jak się czuję, odpukać od tygodnia nie wymiotuję! chyba omineły mnie zdjęcia twojego synka z usg, wrzuć jeszcze raz...to już było usg połówkowe, tak?

Maran co u was słychać? Tempka do góry idzie &&&&&&&&&&&&
Elisse wiem, że ciężko stosować dietę przez dłuższy czas, trzymam kciuki żebyś mogła ją jak najszybciej skończyć :)
Ilaczek ja z chłopcami wcinałam właśnie ogórkami kiszone - musiały być na każdej kanapce ;-) już niedługo przejdą mdłości
Lenka piękna dzidzia :-)

....idziemy jutro na usg :-) mam lekkiego stresa
 
Daria ja nie znam sie wiec nie pomoge... :(
Male liski trzymam kciukasy jutro za Twoje USG I daj nam tu szybciutko znac jak Malutka sie miewa :) fajnie, ze mdłosci Ci mineły oby juz nie wróciły, u nas dobrze, dziewczynki szaleją no a w sobote przyjezdzaja dziadkowie na 2 tygodnie a ja by sie nie wkrecac w cykl I nie analizowac kazdego pikniecia jajnika zaczelam sie uczyc robic robótki na szydelku... na razie idzie mi srednio I duzo pruje hehehe ale staram sie nie poddawac, oby do soboty bo później beda moi rodzice to nie bede miala czasu myslec I analizowac czy sie udalo czy nie ;) I spokojnie poczekam do terminu @ w tym miesiacu podjelam decyzje, ze nie zatestuje wczesniej niz w terminie @ I bede twarda ;) a mój maz mówi mi dziś, wiesz sniło mi sie dzisiaj, ze znowu sie nie udało I dostałas @, może to dobrze wrózy bo sny ponoć interpretuje sie na odwrót ;) hehehe...

Macy TY Łobuzie tylko nie rozpakuj wszystkich 6 kartonów w jeden dzien... Oszczedzaj sie!!!

pozdrowienia dla wszystkich
 
Małe liski, nie dostałam zdjęć małego. Tutaj jakoś nie są skorzy do dawania. Ale muszę następnym razem poprosić. :tak: Trzymam kciuki za usg! Daj znać po.
Maran-atha, kartonów było 12. Nie lubię, jak coś na mnie czeka. Dość szybko poszło, bo niektóre rzeczy duże - pościel, ręczniki. Ksiązki brałam na kilka razy. Fajnie, że rodzice przyjeżdżają. Moja mama też do nas przyjedzie. Tylko ciągle dumam kiedy, żeby było dobrze.
 
dzien dobry :))))

Powiem Wam, ze cicho jakos tu u Nas :wściekła/y:kiedys produkowalyscie tyle, ze kiedy po paru dniach wchodzilam nie umialam nadrobic, a teraz szybko raz dwa i jestem na biezaco ;D ale to dobrze, znaczy tylko tyle ze lista staraczek sie zmniejsza :tak:

patka bardzo gratuluje :)))) Niech dzidzia zdrowo rosnie :-)

elisse a to Twoj 3-ci cykl staran kochana tak ? dobrze wpisalam ?

piranha hah widzialam obydwa filmiki, co do drugiego z wedka to u Nas jest tak samo :-D za patyczkiem dostaja szalu, niekiedy lepsze od pileczek i myszki z piorkami w tylku :-D

anufifi ja tez mam miesniaka na macicy, mialam miec histero, zeby ocenic jego dokladna wielkosc, i ewentulanie usunac, ale na razie nie doszla do skutku, co chwile cos, ale od stycznia wracam do boju, mam nadzieje, ze z nowymi silami zamkne sie w 2latach staran z dwoma kreseczkami :zawstydzona/y:

elle przepisalam Cie na staranka od wiosny 2015 jak pisalas, czy tak moze zostac ? :) ja wierze ze kazdy odpoczynek dobrze robi, wiem jak ja teraz patrze na pewne rzeczy a jak patrzylam kiedys ! Niebo a ziemia kochana !


attachment.php


Starających się : 11
Oczekujących na staranka : 3


LISTOPAD 2014 :

Kiraa - termin @ 15.11 ( 3 cykl starań )
iweet84 - termin @ 18 .11 ( 4 cykl starań )
elisse - termin @ 30 .11 ( 3 cykl starań )
maggie2205 - termin @ .11 ( 5 cykl starań )
Verita - termin @ .11 ( 3 cykl starań )

kate.. - termin @ .11 ( 4 cykl starań )

GRUDZIEŃ 2014 :

Nuuuśka - termin @ 03.12 ( 19 cykl starań )
gdusia_- termin @ 03.12 ( 3 cykl starań )
Roszpunka - termin @ 09.12 ( 7 cykl starań )
anufifi - termin @ 24.12 ( 48 cykl starań )

Justi - termin @ .12 ( 6 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

ania_g21 ( wiosna 2015 )

Airfix ( wiosna 2015 )
Elle87 ( wiosna 2015 )
 
Ostatnia edycja:
anufifi weteranka ale na pewno kazda z Nas w koncu ujrzy wymarzone dwie kreseczki !!! Zobaczysz. U mnie z tego co pamietam ostatnio nie byl duzy, musialabym poszukac dokladnie w wynikach badan jego wymiarow, ale wiem ze zachodzil na endometrium stad moga byc problemy z zagniezdzeniem, nie wiem czy nie wplywa tez na prawidlowy wzrost endo, bo u mnie niestety jest liche strasznie :no:
 
reklama
Do góry