reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień Dobry wszystkim:)
Rzadko do Was zaglądam,bo ciągle źle się czuję,może niedługo się to zmieni...
Iweet- ja dokładnie w tym czasie(6 tydz.2 dni) miałam usg i serduszko już biło:)
Wiedźma -u Ciebie bardzo wcześnie lekarz stwierdził,nie miał żadnych wątpliwości?.Na pewno fajnie mieć dwie córeczki:)
Pozdrowionka dla Was wszystkich!
 
reklama
cześć Kochane, podglądam forum, ale jakoś na pisanie mniej weny...


Anufifi, wiesz co, u mnie ten bobotest o czułości 10 nie zdał w ogóle egzaminu, a potem sprawdziłam 25 z tych dołączanych do testów owulacyjnych i dwie krechy były, więc trzymam nadal kciuki &&&

Dorciu, jejku, Ty juz na końcówce, ale szybko zleciało. będzie dobrze :)


Nusia, 16kg?? jestem pod wrażeniem i silnej woli i samozaparcia. co tam w ogóle Kochana słychać?


Zakrętko, spojrzałam na Wasze zdjęcia, kwitniesz jako mamusia :) a Igorek jest przesłodki!!


u nas spokojnie, byliśmy w tym tygodniu na badaniach połówkowych, wszystko jest dobrze, prawidłowo się rozwija i na 100% chłopaczek będzie :)
 
Bardzo wam dziekuje za miłe słowa ...
Wziełam jeszcze luteine dzisiaj na wszelki wypadek , ale jutro juz odstawie raczej ...
Piranha mi napisała ze jesli w 12 dniu wykres i test bedzie dawał nadzieje to mam jeszcze wziac ...wykres daje ale test nie ...zwariowac idzie ...
 
anufifi a próbowałaś z testem owulacyjnym? wychodzą pozytywne w ciąży i podobno wcześniej przed ciążowymi. ale warunkiem jest żeby ta druga krecha była co najmniej tak intensywna jak pierwsza albo i bardziej. ja w sobote zrobiłam test ciążowy ale jakoś tak we wtorek z ciekawości zrobiłam owulacyjny (bo jeszcze mi 4 zostały) i ta druga krecha od razu wyszła dużo dużo ciemniejsza od pierwszej a nie było to z porannego moczu.
 
Nie ..nie mam juz ....mam jeszcze duzo ciazowych tych co przy owulacyjnych dostalam i pink z rosmana...zrobie jutro i po jutrze dla pewności ale juz bez nastawienia na nic

Nawet lepiej to znosze niz myslałam ...moze dlatego ze miałam plan awaryjny jesli sie nie uda na swoje kolejne miesiace bez M i mozliwosci staranek ...
a jak przyjedzie to podziałamy :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny. Mam na imię Magda i jestem mama 2.5 rocznego synka. Teraz marzy mi się dziewczynka.Jestem w 13 tyg. Przy staraniach stosowałam się do Waszych wskazówek. Możecie mi podpowiedzieć czy mam szanse na córkę?
Zobacz załącznik 665936A oto mój Maluszek w 12t2d:
 
Witajcie Dziewczynki!
Dawno się nie odzywałam ale Was podczytuję :tak:

Anuffi, trzymam kciuki! Dziewczyny dobrze radzą, zrób Betę, mi testy owulacyne w ciąży wychodziły negatywne.

Maran, doczytałam, ze masz prawdopodobnie polipa endometrialnego. Ja miałam 9 lat temu, usunęłam go i za pierwszym podejściem zaszłam w ciążę. Jeśli masz polipa to szybko go usuwaj! Polip jak najbardziej może być przeszkodą w zajściu :tak:

Lilly - gratuluję serdecznie synusia. To jest Twoje pierwsze dziecko, prawda? Pamiętam, ze starałaś się o dziewczynkę ale zobaczysz, że w małym faceciku się zakochasz :tak:

Dorcia, masaż sutków też pomaga, przy okazji zahartujesz je sobie przed karmieniem. Drugi poród jest z reguły dużo łatwiejszy, wiem z doświadczenia :tak:

Iweet &&&&&&&

Ana, serdeczne gratulacje!!! Czytałam, ze urodziłaś ślicznego synka!

Maggie, super, ze się udało, będę podczytywać dalej :-) oczywiście różowe fluidki!!!

Wiedźma, a jednak się udało! Super!

Macy, jak samopoczucie?

Liski, jeszcze raz gratuluję Malutkiej !!!!

Ilaczku, ja byłabym przeszczęśliwa mając takie trzy piękne panienki w domu i czekając na czwartą!!! Trzymaj się :*

Dziewczynki, polecam Wam w II fazie cyklu picie ziół O. Sroki (albo Klimuszki nie pamiętam) na wzrost progesteronu:

przywrotnik - 40g
pokrzywa - 40g
krwawnik - 40g

Dawkowanie:
Łyżkę zaparzyć szklanką wrzątku, pić 3 razy dziennie.

Działają!!!!

U mnie niestety nic się zmieniło, miałam ciążę biochemiczną w grudniu. Ale wciąż mam nadzieję ;-)
Zapisałam się na studia podyplomowe, mam zajęcia w weekendy od 8-20.20! Padam na pyszczek :-D

Pozdrowionka i oczywiście &&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Maran, miałaś jakieś plamienia między miesiączkami? Bo mnie właśnie tak się polip objawiał. Ale lekarze nie mieli wątpliwości, ze to polip, do diaska...Zrób dobre USG :tak:
 
reklama
Annette u mnie juz zdiagnozowany i w przyszla srode mam histeroskopie, a objawial sie wlasnie krwawieniem srodcyklicznym ok 14 dnia cyklu i trwalo to 3-4 dni i mijalo, no i czasem po seksie w pierwszej fazie cyklu tez byly plamienia
 
Do góry