reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Airfix bardzo mi przykro ze dotknęło to Ciebie. Trzymam mocno kciuki żebyś znalazła w sobie sile na walkę bo ta choroba nie przekreśla szans na zdrowe maleństwo. Coraz więcej tych zaburzeń niestety:-(
Maran mega dużo tego! Złoże dziś zamówienie na te cuda może nie wszystkie ale część na pewno:-) baaardzo jestem ciekawa czy rośnie w Tobie mały chłopiec. Chyba USG juz bardzo blisko prawda?
 
Tynka ja brałam te same suplementy co Maran. Ja razem z mężem od stycznia do czerwca potem przerwa miesiąc i tak do września. Łącznie z dietą i badaniem pH. Suple były głównie z firmy Puritans Pride i Swanson. Bo one jeszcze najtaniej wychodziły. Maran chyba tez piła Alka Seltzer Gold jak ja do owulacji na podniesienie pH. ASG zamawialysmy ze Stanów przez EBay.

Powodzenia
 
Dziękuje dziewczyny...ale nie wiem co mam zrobić...wizyta jest za późno, stanowczo za późno- 24 sierpnia to kawał czasu, tyle czekać żeby się dowiedzieć co zrobić... Mam dwa różne wyniki, dwie sprzeczności..jedno że zespół antyfosfolipidowy - czyli że krew tworzy skrzepy, pewnie dlatego u mnie zarodek tylko do 5-tego tygodnia był- skrzep i maleństwo umiera...a drugi że obniżona agregacja płytek - czyli krew jest za rzadka, nie może się zatamować bo nie tworzy skrzepu szybko.... Dzis byłam na morfologii to się lało strumieniem po ręce.... Mam nie brać leków rozrzedzajacych krew- aspiryny, ibupromu, acardu...wiec i clexane ...to jak mam niby dać szanse sobie na ciąże z zespołem fosfolipidowym jak nie moge przyjąć tych leków. To jest dla mnie niepojęte wszystko.
92Tynka92 ja wiem że ta choroba nie przekresla szans na zdrowe dziecko...ale jak ktoś na widok igły mdleje i ma fobie od dziecka, to cięzko tu mówić o zrobieniu sobie samemu zastrzyku jeszcze w brzuch. Już sobie ochoczo chciałam pare lat temu pępek przepić, ustawiłam wiatrak co by nie zemdleć, ledwo dotknełam igłą skóry tak fikłam że poleciałam w ten wiatrak, szczęście że miał osłonę bo by mi włosy wyrwało chyba ;) Ja zrobiłam rok temu to badanie dla świetego spokoju, żeby odechnąć z ulga- że mnie to nie dotyczy, bo wiem że to jest coś z czym ja sobie nie poradze- nie wyszło wtedy nic, nic nawet wynik nie był na żadnej granicy-był idealny, a teraz taki szok. Nie wiem do kogo mam sie udać z tymi wynikami...do endokrynologa? do ginekologa? ale to chyba dopiero jak kolejne badania zrobią w sierpniu... Czy teraz mam iść? Nie wiem, kompletnie nie wiem co robić.

Maran Ty za 3 dni usg masz :D &&&&
 
Witam,

jestem na tym forum nowa. Staramy się z mężem o synka od dłuższego czasu i póki co... z marnym rezultatem. Biorę kwas foliowy, robiłam badania krwi, żeby dopasować odpowiednią dietę do płci. Korzystałam ze wskazówek z takiego artykułu: O wpływie diety na płeć dziecka | Planuję ciążę - eMaluszki.pl, ale nie znalazłam żadnych informacji, jeśli chodzi o niski wskaźnik żelaza w organizmie, bo niestety na to cierpię. Biorę także tabletki na żelazo, wcinam brokuły, wątróbkę (ble) i coś słabo mi idzie. Macie jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o "niedokrwistość" i starania się o dzidzię?
 
Witam Fantasma ja rowniez cierpialam na niedobor zelaza dosc znaczny. Potrafilam tracic przytomnosc w roznych miejscach. 2 lata sie z tym meczylam no ale dopiero jak zaczelam brac kw. foliowy wit. C i zelazo w wiekszych dawkach zaczelo mi przyrastac potem zaszlam w ciaze i nawet w ciazy nie mialam problemu z niedokrwistoscia zawsze wszystko w normie.
Maran USG juz tuz tuz &&& cos czuje ze masz malego mezczyzne pod serduszkiem
 
Airfix od 2 dni zastanawiam się co napisać i brakuje mi słów...trzymaj się dzielna dziewczyno...z tego co pisałaś masz już chyba synka...to zawsze coś...wiem że marzenie o kolejnej ciąży jest wielkie, ale niektórzy nawet takiego szczęścia nie mają.....

Maran kciuki &&&&&

Ja od poniedziałki bardzo chora, nie chcę brać antybiotyku boję się że mi namiesza w PH a takie ładne mam ciągle koło 4,0....
Czekam na @ i działamy....jak wcześniej nie zejdę na jakieś choróbsko....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie,

Airfix.....już chyba nic więcej nie mogę dodać

Maran &&& za piątek zaciskam mocno

Iweet jak się czujesz? Wpadłaś już w wir zakupów dla córeczki?

Fantasma Witaj

Dziewczyny dziewczynkowe - zajadam się ostatnio płatkami ryżowymi - gotuje je na mleku i zalewam zmiksowanymi truskawkami (czasami dodaję do nich aspartam) - mi to danie bardzo ale to bardzo odpowiada
 
Ostatnia edycja:
Do góry