reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Fantasma - witaj :-) ja niestety nie pomogę, bo nie znam się na Twojej przypadłości. Powodzenia!

PannaMyszka - a może jednak zrób test? Ja też jak byłam na początku ciąży z synem, to chorowała i czułam się fatalnie ;-) teraz póki co się trzymam i oby tak zostało :-)

Maran - &&&& za piątek!!! Czekam z niecierpliwością na zdjecia Twojego dzieciątka :-)

Aljul - kiedy zaczynasz starania?

Iweet, Kate, Maran, Maggie - jak Wasze samopoczucie???

Ilaczek - jak Ania? Próbuje się obrócić?

Asioch - na kiedy masz termin porodu? Kiedy wybierasz się na jakieś USG?

Airfix - ja wiem, że Ty dasz radę!!! Nie poddawaj się! Zawsze nas tu mobilizowalas, więc teraz chyba my musimy dodać Ci sił! Będzie dobrze!!!
 
reklama
Katriina, wczoraj byłam na USG, ale to dopiero początek 11 tc więc poza wspaniałym wesołym dzidziolkiem, nie było jeszcze nic widać ;-)
Ze względu na wadę nóżki mojego 3 synka-dostałam skierowanie na test PAPPA. Jutro jadę na pobranie krwi a 18 czerwca na USG. To będzie skończony 12 tc więc może dowiem się wstępnie kto sobie pomieszkuje pod moim sercem :-)

Maran- o której masz USG w piątek i czy lekarz mówił coś już wcześniej odnośnie płci Twojego maluszka?
 
Ostatnia edycja:
katriina miałam już zacząć w tym m-cu ale tarczyca znowu dala o sobie znać i trochę się znowu wszystko pomieszało :-(- mam nadzieję że już w przyszłym m-cu wszystko się wyreguluje i będzie owu

asioch
trzymam &&&& za córeczkę i za pomyślne wieści po badaniach oczywiście
 
PannaMyszka - a może jednak zrób test? Ja też jak byłam na początku ciąży z synem, to chorowała i czułam się fatalnie ;-) teraz póki co się trzymam i oby tak zostało :-)

Eeee, nie Czuje się totalnie nie ciążowo, dziś dopiero 22dc. Owu była w 16dc, a my serduszkowaliśmy w 6,9,10 i 11 dc więc nic z tego. Ale może to i dobrze, czerwiec zapowiada się ciężki w pracy, owu powinnam mieć +/- 19 czerwca więc już po najgorszym :tak:
 
Asioch usg mam o 12 w piatek... co do wczesniejszuch sugestii lekarzy - pink wiec na dziewczynke sie nastawiam...

Milego dnia wszystkim
 
iweet Na wizyte prywatna u niej nie mam nawet co liczyć, musiałabym potem prywatnie te badania robic.Koszt jest przekraczajacy nasze mozliwosci finansowe- juz od dwóch dni wydalismy na badania 300zł, a jeszcze dojda prywatne wizyty mi w tym miesiacu. Powtorne bede miec w sierpniu właśnie badania , ale raczej sie nic nie zmieni, ja mam objawy nawet tego ustrojstwa. Jak najbardziej to że to wyszło przynajmniej tłumaczy wszystko co się dzieje . Na razie znalazłam dwóch lekarzy ginekologów którzy by się podjeli rozszyfrowania tego i zadecydowania co robić, jeden jest dr.nauk i pisał prace doktoranckie na temat patologi ciąży-pewnie sie do niego wybiore, juz po wizycie u endokrynologa.


Fantasma Od Pani profesor na ostatniej wizycie słyszałam, że niedobór żelaza to takie małe świństwo które ciężko wyleczyć, a na pewno nie szybko:) Powiedziała przynajmniej pół roku suplementacji żelaza, ale takiego dobrego- nie jakies apteczne , ma być na recepte, do tego dieta i coś drgnie :) U mnie ładnie się wyrównywać zaczeło jak zaczełam brać kwas foliowy i wit C :) Czasem niedobór żelaza i trudności w jego wchłanianiu, może wymagać daleszej diagnostyki już u hematologa aby wykluczyć nieprawidłowości jakieś :)

aljul :*
 
Maran powodzenia w piątek na usg
Airfix przykro mi że takie przeciwności losu Cię spotykają, ale ja wierzę w to że wszystko się jakoś poukłada i zawalczysz o spełnienie marzenia, teraz trzymam kciuki byś znalazła jakiegoś kompetentnego lekarza który pomoże
U mnie po staremu, od tygodnia jestem na zwolnieniu, trochę odpoczywam ale synuś ma jakiś gorszy okres i daje popalić
Iweet co u Ciebie, poczyniłaś juz jakieś zakupy ?
 
aljul katriina samopoczucie już lepiej. zero mdłości, ale niestety strasznie dokucza mi ból kręgosłupa, z synem też tak miałam :/

aljul maggie nieśmiało kupuje już ubranka w kolorze pink i nie tylko (bo za różem nie przepadam). sukieneczki, leginsy, tuniczki, rajstopki, balerinki, mam już tego sporo :) w lipcu chcę już wszystko poprać i poprasować, bo na początku sierpnia chcę już być przygotowana na ewentualny poród (syna urodziłam w 35tc)

maran w piątek o 12 moje kciuki będą zaciśnięte :)

airfix kurcze że to musiało wyjśc dopiero teraz :/
 
W moim przypadku jak nie urok to >>>>> :) Odebrałam wyniki męża:
1.Magnez - 0,99 (0,70-1,05) wiec piekny
2.Wapn - 2,58 ( 2,15-2,55) podwyzszony ale....no własnie to ale bedzie dalej....wysoki wapn jest spowodowany prawdopodobnie wysokim testosteronem, bo wtedy on sie lepiej wchłania, przeszukałam juz cały internet w tym zagadnieniu
3.Sód-150 ( 135-148 )
4.Potas -5.0 (3,50 - 5,00)
5. Testosteron - 11,67 ( 3,00-10,60)

lepiej nie trzeba...po 3 miesiacach diety. I nie mam juz co zmienic bardzo w tej jego diecie, oczywiscie nie ma czasu na pójście do lekarza :) Ja mam minerały i hormony dziewczynkowe :)
Ma ktos pomysły na obnizenie tego, szczegolnie testosteronu? ( Lico Root odpada )
 
reklama
Airfix moze piwko i inozytol do tego troche wiecej ruchu bo sod tez wysoki, takze moze z potem tez cos wydalic. Ja bynajmniej chce tak przed starankami intensywny wysilek, goraca kapiel i staranka.
 
Do góry