reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magic Mysle, nie tyle nad piwem ( bo tam znów alkohol i on nie chce pic, nie lubi ogólnie ) co żeby kupic suszone szyszki chmielu i zaparzac albo w tabletkach, bedzie moze lepszy efekt niz po piwie i bez alkoholu ;) Leki moczopędne bierze przy lakach na nadciśnienie, poci się niesamowicie ( ogolnie ma nadpotliwosci ) - wiec tymbardziej powinien tez sód spaść- cięzki z niego przypadek ;) Zarejestrowałam go do lekarza bez jego wiedzy na dziś, sie udało nawet :D Zobaczymy co lekarka powie :)
 
reklama
Hej dziewczyny:-) naskrobalyscie troszkę wiec mam co nadrabiac. Ja juz zamowilam suplementy. Nie wszystkie a i tak po 6 suplementów
wyszlo u dla mnie i dla D. Badać się raczej nie będziemy, dietę częściowo postaram się wprowadzić i zaczynamy za 3 miesiące staranka. U nas tak na luzie będzie raczej. Mój D w ogóle sceptycznie do tego podchodzi ale powiedział ze co mu dam to będzie lykac bo oboje marzymy o synku.
 
Maran tez się dolaczam do dziewczyn i mocno trzymam kciuki! Oby maluch ładnie współpracował i pokazał co skrywa:-) daj znać jak juz będziesz wszystko wiedziała czekamy.
 
reklama
aljul :D niebawem i ty będziesz kupowała sukieneczki i rajstopki. kciuki trzymam i przesyłam fluidki~~~~~~~~~~~~

maran kciuki&&&&&&&&&&
 
Do góry