reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tynka ja podgladanie serduszka mam w przyszly piatek mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Samopoczucie o dziwo nie jest tak zle z synkiem gorzej sie czulam teraz mam glownie mdlosci jak jestem glodna, jedynie (°)(°) daja dosc mocno o sobie znac, no i poranki sa trudne oraz wszelkie zapachy. Teraz jestem na etapie prowadzania mojego maluszka do przedszkola i chyba gorzej to przechodze niz moj maly, tylko bym siedziala i plakala ciaza poteguje te wszystkie emocje ... ehh wygadalam sie.
Iweet no to wszystko mozliwe ze teraz przenosisz moja siostra tez urodzila wczesniaka a nastepnego 2 tyg po terminie nie chcial wyjsc, za to porod u niej trwal 20min :-)
 
reklama
Czesc kobietki cale wieki mnie tu nie bylo wiec ciezko nadrobic zaleglosci :) nawet nie wiem czy ktos mnie pamieta ;)

Za wszystkie staraczki trzymam kciuki za szybkie piekne 2 kreseczki a ciezaroweczkom zycze spokojnych i bezproblemowych ciaz.
Lece poczytac chociaz troche zeby byc w miare na biezaco juz teraz :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny niestety muszę przełożyć starania :( Płakać mi się chcę bo już się nastawilismy się z mężem na dzidzi. Dostałam pracę w szkole na zastępstwo bo dziewczyna poszła na wychowawcze. Zależy mi bardzo na pracy bo wiecie jak jest z tą pracą u nas. Długo szukałam i udało się w końcu znaleźć. Będę próbować może za pół lub rok. Eh co za życie :(
 
Dziękuję maran-atha. Może coś wcześniej pomyślę o dziecku bo instynkt mam straszny, ale kurczę długo szukałam takiej pracy. :(
 
Aga30 Super ze udało Ci się znajsc wymarzoną pracę, skądś to znam-ze wiecznie trzeba było wybierać -między sytuacją w życiu A instynktem.

I mnie dzis owulacja, dzialalismy 2,3,4,6,8 dni przed . Ale jakoś mam przeczucie ze nic z tego
 
reklama
Airfix takie czasy niestety. Ubolewam nad tym bo serce mowi tak a rozum nie :( musi się teraz to wszystko uspokoić bo mam stresa dużego przed pierwszym dniem pracy. A potem się po myśli
 
Do góry