reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aga30 Super ze udało Ci się znajsc wymarzoną pracę, skądś to znam-ze wiecznie trzeba było wybierać -między sytuacją w życiu A instynktem.

I mnie dzis owulacja, dzialalismy 2,3,4,6,8 dni przed . Ale jakoś mam przeczucie ze nic z tego
Airfix mocno zaciskam &&& oby tym razem sie udalo, przynajmniej cykl masz bardziej czytelny:-) wiec sa duze szanse.
 
reklama
Aga30 Super ze udało Ci się znajsc wymarzoną pracę, skądś to znam-ze wiecznie trzeba było wybierać -między sytuacją w życiu A instynktem.

I mnie dzis owulacja, dzialalismy 2,3,4,6,8 dni przed . Ale jakoś mam przeczucie ze nic z tego


&&& kciuki Airfix

Dziewczyny czekające na rozwiązanie również trzymam za Was kciuki :)
 
Airfix kciuki zaciśnięte za ten cykl

Aga30 super że udało Ci się znaleźć pracę, może szybko się poukłada i wrócisz juz do staranek tego Ci życzę, u mnie też sporo czasu upłynęło bo ciągle coś, ale nawet wtedy warto czekać

Panna Myszka a jak Ty się czujesz dolegliwości pierwszego trymestru mineły ??
 
Panna Myszka a jak Ty się czujesz dolegliwości pierwszego trymestru mineły ??

Przede wszystkim zaczął się wrzesień i przedszkole, więc od zeszłego tygodnia odetchnęłam odrobinę.
Dolegliwości mm tylko rano - po śniadaniu mdłości, ale dzięki Bogu w ciągu dnia już bez rewelacji.
Za to mój organizm pobiera chyba tłuszcz albo kalorie z otoczenia bo tyję na potęgę a ciągle na diecie jestem. Może to wina zaparć, bo wypróżniam się raz na tydzień :-:)-( piję jakieś herbatki, moczę śliwki, piję łyżkę oleju na czczo i nic nie pomaga :angry:
 
Panna myszka mysle ze to wplyw hormonow spowalniajacych metabolizm sprobuj pic duzo niegazowanej wody. Ja z kolei mam straszne wzdecia 4-5 miesiac i tez nic nie pomaga. Takie uroki ciazy przez to nie mieszcze sie w niektore swoje spodnie maz sie smieje ze ubieram sie w jak zaawansowanej ciazy bo kupilam sobie zestaw legginsow:-)
Tynka jak tam kiedy testujesz &&&& zacisniete:-)
 
Ostatnia edycja:
Ehhhh jedna ma wzdecia druga zaparcia inna mdlosci itd a ja mam permamentna zgage ;)
Wlasnie Tynka jak tam u Ciebie?
Iweet rodzisz już? Jak sie zacznie to daj nam znac co...?
Maggie a Ty?
 
Aga30 gratuluję pracy. Jak sytuacja z pracą się ustabilizuje, to pewnie powrócisz do starań :)

Airfix, Tynka powodzenia :)

Maran zgaga też uciążliwa jest ;)

Panna Myszka trochę odpoczniesz w takim razie. Ja za tydzień puszczam pierwszy raz córkę do przedszkola i się już stresuję.

Iweet to już niedługo :) szybkiego porodu.

Maggie też życzę szybkiego i mało bolesnego porodu.

Za to ja najgorzej czuję się wieczorem. Choć i tak już lepiej jest.
 
Dziewczyny zagladam systematycznie ale nie mam nawet kiedy napisac. Ale sledze co u was i trzymam kciuki i za te co sie starają i za te co za chwile beda tulic malenstwa. Buziaczki
 
reklama
Maran no ja jeszcze nie rodzę ale termin mam na niedzielę, ale już bym chciała by się coś zaczęło, więc probuje przyspieszaczy ...
Dam Wam znać na pewno :-)

Elisse u Ciebie już 11 tydzień woow
Iweet też daj znać jak urodzisz :-) ja czuję że moja malutka zeszła niziutko, brzuchol mi wisi i boli na samym dole, więc może juz blisko

Całuję wszystkie
 
Do góry