reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Maran-atha A to sie corcia zadomowila na dobre w brzuszku :) Miejmy nadzieje ze nie bedzie dlugo chciala byc w nim i wreszcie sie pojawi na swiecie ...
 
Magic nie mam objawów... ; ( nic... a w piatek to mam wizyte w szpitalu a kiedy indukcje to dopiero pewnie ustala... ehhh moje niegdy nie chca wychodzic, zawsze po terminie...
 
matik omg faktycznie pięknie stoi. szybko, ale raczej nie pozwalaj jej tak stawać bo jest jeszcze za mała.

maggie śliczna. u nas też kolki chyba się zaczynają :/

maran twojej córci wygodnie i cieplutko w brzuszku więc nie chce wychodzić

airfix kciuki za ten cykl.

elisse mi wyszedł wątpliwy wynik igm w cytomegalii, i robiłam takie badanie jak awidność igg i wyszło że chorowałam dawno. na toksoplazmozę też jest chyba to badanie .
 
Ostatnia edycja:
Maran wcześniejsze porody miałaś wywoływane? Mała się cały czas nie spieszy :).

Iweet pewnie będę musiała zrobić to badanie. Z córką jak byłam w ciąży, to wyszło, że już chorowałam. A niby tylko raz się choruje.
 
Maratha rób przysiady , ponoć pomaga [emoji7] ImageUploadedByForum BabyBoom1444256321.105042.jpg
Eweli dla Ciebie
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1444256321.105042.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1444256321.105042.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 39
hejka :-) dziewczny dawno mnie nie bylo wpadam zawsze na chwile nie mam nigdy kiedy sluchajcie moje starania sie zblizaja a ja pogubilam sie z polaryzacja komorki jajowej na jednych portalach pisza ze y jest naladowany ujemnie a komorka dodatnio a gdzie indziej ze y jest dodatni a komorka musi byc ujemna juz zaraz zwariuje cofnelam sie pare postow wstecz to piranha pisala ze komorka jajowa musi byc naladowana ujemnie a plemnik y dodatnio to jak to mozliwe ze pelnia sprzyja chlopcom jak wytwarza jony dodatnie wiec polaryzuje komorke jajowa na plus czy sprzyja dziewczynce x ujemnej :szok:
 
Magda Z ta polaryzacja to i ja dociekalam ,Piranha mi tłumaczyła ale również szukać miała bo coś się nie zgadzalo;) jednak nie udało mi się ustalić o co tak naprawdę chodzi z tym. Więc można przyjąć albo i nie, tylko to co jest napisane -na dziewczynki jony ujemne,na chłopca dodatnie.
 
reklama
A ja się tak martwiłam o te domniemane trojaczki, a teraz się martwię żeby jedno było :) W 15 d.c. PIERWSZY RAZ w zyciu ujrzałam pozytywny test owulacyjny, w 16 d.c. byłam na monitoringu lekarka stwierdziła, że z trzech pęcherzyków - jeden zaginął, drugi przerośnięty (30 mm) a trzeci pękł. Serduszkowaliśmy w 12 d.c., 14 d.c. i w 16 d.c. więc coprawda na dziewczynkę ma się to nijak ale zobaczymy czy wogóle coś z tego będzie. A Ty Airfix jak tam staranka? Wogóle któraś z nas ma mieć usg w nadchodzącym tygodniu i może się dowie co za płeć nosi pod serduszkiem, tylko nie wiem która i kiedy dokładnie :)
 
Do góry