reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Elisse ale mały ślicznie rośnie :-), fajnie że widziałaś już włoski, ja też się zastanawiam czy nie iść na 3d ale znając mojego malucha mało co zobaczę bo jest tak ruchliwy, że albo zasłoni się rączką albo obróci tyłem :biggrin2: Z pierwszym synkiem byłam i niestety był tak skierowany że wiele go nie było widać :-) :)
 
słuchajcie chyba teraz dopiero mi się mdlosci zaczynają :baffled: mdli i mdli az mam wstręt do jedzenia przez to :no2:a wy tez tak mialyscie ze w ciąży czulyscie się jak byscie miały stan podgorączkowy ja się tak czuje az tak spiaco i jak bym miała ze 37,6 tak się czuje eh :dry:
 
słuchajcie chyba teraz dopiero mi się mdlosci zaczynają :baffled: mdli i mdli az mam wstręt do jedzenia przez to :no2:a wy tez tak mialyscie ze w ciąży czulyscie się jak byscie miały stan podgorączkowy ja się tak czuje az tak spiaco i jak bym miała ze 37,6 tak się czuje eh :dry:

Magda mnie mdliło nawet w nocy, z tego powodu potrafiłam się nawet budzić, pod poduszką musiałam mieć koniecznie jakieś cukierki itp. to mi trochę pomagało. Nie mogłam też znieść zapachów z trudem gotowałam itp. u mnie taki stan i wymioty trwały do ponad 16 tyg ciąży rozkręciły się najbardziej od 6 tyg ciąży do 5 tyg miałam w miarę później już masakra :biggrin2:

Elisse mój pierwszy synek też nie był tak ruchliwy ale i tak się ustawił, że przez 40 min lekarz nie potrafił fajnego zdjęcia zrobić:biggrin2: a teraz mały już na pewno ma mniej miejsca no ale co przecież nogami i rękami mogę się trochę porozpychać :-Dpotrafi też niezłego kopniaka dać w żebra
 
Magda ja się zaś jabłkami ratowałam, często musiałam jeść. Mi było lepiej po 12 tygodniu.

Magic każdy maluszek inny. Mój zaś drzemał sobie. Córka ćwiczyła wyprost nóg nad głowę ;)
 
Cześć dziewczyny :)
Czytam Was na bieżąco, ale rzadko się udzielam. Jestem w 17t i 1d ciąży :) Niestety jeszcze nie znamy płci dzidziuś nie chcę się ujawnić :( Dodam, że marzyła nam się córeczka, ale najważniejsze żeby wszystko było ok. Pochwale Wam się zdjęciami z usg z 11t 4d oraz z 15 t i 3d (tutaj dostałam zdjęcie ślicznej buźki :laugh2:
Pozdrawiam :)
 

Załączniki

  • 20160115_172815.jpg
    20160115_172815.jpg
    600,8 KB · Wyświetleń: 51
  • 20160115_172721.jpg
    20160115_172721.jpg
    627,1 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Suzi A nie masz zdjecia z 15tyg w całości...?? Po tym pierwszym zdjęciu nic nie widzę i nie wnioskuję, a po tym drugim mam podejrzenia, ale główka to za mało- to jak wróżenie .

Maran-atha Malutka cudna i siostrzyczki kochane :) Cudna rodzinka z Was :)
 
Do góry