reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Milla ja Cie pamietam... rozczarowanie minie i bedxiesz die cieszyc dzieciatkiem, vhoc wiadomo mamy swoje marzenia i oczekiwania, ale my swoje a zycie swoje... u mnie tez pytaja czy to chlopiec czy dziewczynka bo wozek mam zielony a kombinezon w ktorym lezy bialy wiec nie wsjazuje jednoznacznie ba plec i jsk mowie, ze dziewczynka to czasem ktos powie ooo trzecia... czwarty bedzie chlopak, wowczas mowie, ze wiecej dzieci nie planuje bo jsko matka jestem spelniona... widocznie tak nsm pisane :) bedzie dobrze zobaczysz :)
 
reklama
hej

Mila podpisuje sie pod tym co Maran napisała, u mnie 4 chłopczyk jest mimo
że planowałam córkę i plan na córkę był wykonany ,
jestem tak w moim małym zakochana, ze jak by mnie było stac chciałbym jeszcze 1 dziecko i najlepiej
kolejnego chłopczyka, bez planowania i rozczarowania
 
Ja też oczekuję trzeciego synusia. Leżę teraz plackiem bo 33 tydz a dziubasek pcha się za bardzo i szyjka skrócona.
Nie mogę się go doczekać i nie ukrywam że podobnie. Gdyby mnue było stać i czwartego synusia bym chciała.
Pozdrawiam was kochane
 
Dzięki dziewczyny. Jesteście w stanie bardziej mi pomóc niż własna rodzina. Juz sobie wszystko powoli zaczynałam układać. Myslałam nad imieniem, nad tym, że razem z Adaskiem w przyszłości moga mieć wspólny pokój, aż do dzisiejszego popołudnia. Własna matka totalnie mnie zdołowała. Przyszła dziś do mnie bo mały miał przedstawienie w przedszkolu z okazji dnia Babci i Dziadka, więc go przyprowadziła. Siedzimy sobie gadamy na neutralne tematy, aż wreszcie się zaczyna, że ona co dzien nad tym myśli... Szkoda że nam nie wyszło i czy w ogole probowałam planować płec bo ona czytała że dieta moze pomóc, odstęp, o testach owulacyjnych zaczęła gadać.Powiedziałam (jeszcze spokojnie), że ja to wszystko wiem. Ale jak powiedziała "G (mój maż) chyba też się nie cieszy?" to mnie krew zalała. Poryczałam się, wykrzyczałam jej że wcale nie pomaga tylko pogarsza sytuacje, także rozstałysmy się w niemiłej atmosferze. Nie spodziewałam się tego po własnej matce. Potem próbowała co prawda przepraszać że źle się wyraziła, ale ja odebrałam to jakbym wszystkich zawiodła bo oni oczekiwali wnuczki. Swoją droga mój G po tym jak się dowiedział ze jednak chłopak to tylko stwierdził, że to chyba nie tragedia. Ale nie przytulił, nie pocieszył choc wiedział, że czyłam się lekko rozczarowana. Także początki nie są łatwe szczególnie dla mojej rodziny co przekłada się na moje złe samopoczucie.
A Wam dziękuję za słowa wsparcia.
 
Kochana rozumiem że ci przykro bez braku wsparcia ze strony rodziny, ale spróbuj myśleć.tylko o sobie i maluszku. Mnie ciągle.wszyscy próbują wmówić że napewno wolałabym córkę. Nie! Chciałam ale nie wolałabym. Noszw zdrowego dorodnego synusia i tylko to się liczy. I Ty tez tylko o tym myśl.
Dzisiaj gdy tyle par ma problem żeby wogole mieć dzieci to strach i grzech wybrzydzac. Buziaki
 
Milla21 glowa do góry, jak synek się urodzi to zakochasz się w nim odrazu, choć rozumiem ze mozesz byc rozczarowana skoro lekarz raz mowi ze dziewczynka a raz ze chlopiec, a Ty już się nastawilas. A może będziecie polskimi Beckhamami i 4ta będzie córa ☺ być może powiesz że nie planujecie, ale czasem Bóg zsyla na nas takie mile nieplanowane niespodzianki. Najważniejsze aby dzidziuś był zdrowy, a gadaniem ludzi się nie przejmuj. Powiem Ci ze moja mama zawsze mówiła ze dziewczynki są fajniesze, bo sama miała tylko córki i nie miała porównania. Teraz jak narodził jej się wnuczek to powiedziała ze była głupia, bo chlopcy są równie wspaniali
Ja coraz bardziej przekonuję sie do tego jak juz będę w ciąży aby poznać płeć przy porodzie, bo wtedy nie będzie rozczarowań, bo będę pełna radości ze maleństwo jest z nami i pewnie się w nim zakocham od pierwszego wejrzenia.
A powiedz jakie metody stosowaliscie? Był odstęp od owu? Kalendarz chiński co wskazywał? :)
 
Hej dziewczyny. Jak sobie pomyślę jak kiedyś mówiłam że jeśli będę miała córkę to chyba nie będę umiała jej kochać to jest mi wstyd. Teraz kiedy nie mogę zajść w ciążę to moje podejście całkiem się zmieniło. Teraz płeć już nie ma znaczenia...a ludzie zawsze będą gadać głupoty. Im się nie da dogodzić niestety. Mimo tego całego planowania płeć nie jest zależna od nas, a skoro tak, to po co się tym przejmować? Nawet mojemu mężowi jest już obojętne co będziemy mieli.
 
hej nie wiecie czy można w ciąży brac bioprazol na zoladek kurde 3 lata temu miałam gastroskopie i mam nadrzerkowe zapalenie zoladka i teraz mi się nasila bol zoladka bo nie biore tych lekow az jesc mi się nie chce jak pomysle ze znowu będzie mnie bolec i zgaga :unsure:
 
reklama
Magda Bioprazolu,polprazolu niczego co kończy się na -prazol,w ciąży brać nie można chyba ze zleci to lekarz, w aptece spytaj o coś dla kobiet w ciazy. Znalazłam ze można -Alumag, Rennie.
 
Do góry