reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Oczywiście że kontrolujemy bilirubinę. Musiałam Emila odstawić od piersi na 2 dni i spadła bardzo łądnie bilirubina, teraz znów jesteśmy na piersi i nadal spada. Robiliśmy też kontrolną morfologię ponieważ mały przyjmował żelazo bo miał słabe wyniki. Wszystko pięknie.
Przez to że jest urodzony w 36 tygodniu mamy za darmo szczepienia.
Czekam na wiosnę jak się ociepli, już nie mogę się doczekać długich spacerów, bo póki co pogoda jaka jest widzi każdy....
 
reklama
Panna myszka, czyli wszystko idzie w dobrym kierunku :) pogodą się nie przejmuj, zawsze może być gorzej.

U mnie na poród się nie zanosi. Mały waży 2600 i ogólnie grzeczny w brzuszku jest. Nawet czkawki raczej nie miewa.

Magic zamowilam ten kocyk ;) i w końcu mam łóżeczko :p
 
Elisse to super:-) :) ja też wzięłam się za pranie ciuszków, dokupiłam też trochę nowych i zostało mi do kupienia pościel + kosmetyki :-) :) Drugi kocyk przyszedł niestety babka pomyliła zamówienia i musiałam odesłać.

Panna Myszka to dobrze że mały ma już wszystkie wyniki w porządku:-) :) oby tak dalej a wiosna może wkrótce zawita też na nią czekam;-) ;) bo taka pogoda strasznie dołuje
 
Magic to prawie wszystko masz. Mi brakuje jeszcze 1 kocyka, prześcieradła i wanienki z przewijakiem. Jeszcze chcę sobie woombie kupić.

Dziewczyny, które miały cc. Bolała Was ta blizna po cc. Mnie wczoraj trochę z jednej strony bolała i już zastanawiam się czy znowu cesarka. Chyba, że to po masażu było.

Jak diety u zamierzających się starać ;) stosujecie już coś?

Airfix jak badania?
 
hej już dawno nie zagladalam bylam wczoraj na usg przezierności karkowej 12 tydzień i wpatrywałam się czy nuba nie widać ale mam tylko takie zdjecie bokiem ale sama nie wiem co tam jest które to nub ciężko było zrobić zdjecie bo male stało do góry nogami i jeszcze jedno pytanko czy przezierność karkowa 0,6 jest normalna ?
IMG_20160303_083106.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20160303_083106.jpg
    IMG_20160303_083106.jpg
    168,1 KB · Wyświetleń: 555
Heyka dziewczyny ja już po wizycie, widziałam swoje maleństwo waży już 2100g coraz bardziej się rozpycha cały czas ustawiony dupcią więc buzinki nie było widać tylko dużą główkę hehe
Magda zdjęcie trochę niewyraźne dlatego nie chciałabym Ci czegoś sugerować ponadto lepiej jak ocenia się nuba w 13tc w 12tc jeszcze mogą się zdarzyć spore pomyłki. Maleństwo trochę tyłem ustawione ale trzymam kciuki za chłopca;-) ;)

Elisse ja jestem po cc na początku ciąży coś tam odczuwałam ale teraz raczej nie tylko że ty jesteś przeszło 3 tyg dalej więc jeszcze nie wiem. Po cc wiem że nie mogą podawać oksytocyny dlatego jest trochę większe prawdopodobieństwo ponownej cesarki.
 
Magda Co do przeziernosci to się nie wypowiem bo nie wiem:) 12tydz to za wcześnie na ocenę nuba którego ja nie widzę tutaj:) jedynie po wyglądzie na razie bym chłopca obstawiala,jednak to jak wróżenie bo dzidzia do 15tyg się zmienić może

Elisse Ja odbebniam dosłownie dzień za dniem i w każdym się zastanawiam czy dziś mnie buzia będzie boleć i ząb czy nie i jak mocno.Nie mam szans na wizytę u neurologa nawet prywatnie,dzwonię co 2dni i nic z tego. Suplementy biorę połowę dawki i tylko magnez i wapń i z grupy B na tego nerwa,więcej po rotawirusie mi nie wchodzi.Dieta też taka sobie, jakoś nie mam sił na pilnowanie tego, a najgorzej z mężem ten jak mu mówisz - tego nie jedz, zastąp jogurtem...to Ci się na je kilogramami tego co nie trzeba.
 
a tu wygrzebałam drugie zdjecie przodem jak male sobie lezy :blink:
IMG_20160303_143620.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20160303_143620.jpg
    IMG_20160303_143620.jpg
    345 KB · Wyświetleń: 516
Magda już się nie możesz doczekać, kto tam mieszka ;)

Magic wiem, że oksytocyny nie można. Ja tam za nią nie tęsknię. Ładnie już synek waży. Mój 2600 ma. Już mnie blizna przestała boleć. Ciekawe jak będzie za te pół miesiąca jak brzuch opadnie :)

Airfix to chodzisz jak bomba. Jak to możliwe, że nikt nie potrafi pomóc. Ja też wszystkiego na 100 % nie stosowałam. Zwłaszcza po owulacji. Od kiedy starania?
 
reklama
Do góry