reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam Anka!
No nawet jak ja tu się wpychałam dziewczynom, to nie czytałam wszystkich postów. Dla mnie jesteś wielka. Zaglądaj do nas często.
Dziewczynki, ja tylko na chwilkę. Powiedzieć cześć i dobranoc.
Beatko! Ja mam nadzieję, że Oskarek, miał tylko jeden dzień gorszy i już jutro będzie zdrów jak rybka.
Kasia2005! Trzymam kciuki, że gin będzie równy gość i dostaniesz to po co to tam idziesz.
Ściskam wszystkie kobietki i życzę spokojnej nocki, a tym które będą "ciężko pracować" - owocnej! ;-)
 
reklama
witaj Anka24,
rany..to musiałaś się naczytać,wielka biblia. Zapraszamy do naszego grona,bo jak zapewne wiesz,zaczyna się tutaj wykruszać :))
 
dzieńdoberek!!! :-)

witak kolejną starczkę - planowaczkę, po synach też myślę,że obstawiasz na córeczkę?!?!? :tak:

Pozdrawiam WAS serdecznie i życę miłego dnia :cool2:
 
Cześć laseczki:-)

No niestety Oskar mi się rozchorował na dobre, do 2 w nocy zbijałam mu gorączke 39.8c. Teraz śpi, w dzień goraczki nie ma, zobaczymy co bedzie wieczorem.

No Anka odwaliłaś kawał dobrej roboty- jestem pod wrażeniem. :-)

Miłego dnia laseczki.
 
Witajcie "stare" i nowe staraczki
Beatko przykro mi ze Oskar chory - biedak sie umeczy a Ty razem z nim
Ania - dalas czadu z tym czytaniem - jakis moral??- orpocz tego ze co miesiac kazda miala wszystkie typowe objawy??
bo ja mialam zawsze z wyjatkiem tego czasu kiedy juz jestem w ciazy hehehe

Milego dnia a w zasadzie popoludnia juz
ja nie moge doczekac sie piatku i wizyty u gina mam nadzieje ze bede wiedziec i widziec juz wiecej :cool2:
 
K_asiu Oskar jest w takim wieku ,że gdy ma gorączke to śpi albo grzecznie w łóżku leży. Problem z gorączką jest u dzieci do 2-3 lat.
 
reklama
Do góry