reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie dziewczynki

Ja czuję się coraz bardziej ble. Właśnie wypiłam herbatke imbirowo-cytrynową i zobaczymy czy coś pomoże.
Miłego dnia kobietki
Dorotka - wspolczuje u mnie dzis pierwszy dzien bez mdlosci
mi pomaga sok jablkowy i podjadane biszkopty ( przynajmniej na razie dzialaja)
najgorsze ze przestala mi smakowac zwykla woda mineralna a to niedobrze bo powinnam pic duzo
jutro wielki dzien - wizyta u gina :tak:;-)
 
reklama
Cześć laseczki

:-D Kasiu czekamy na relację.
:tak:Eliczku, Dorotko przytulam ,biedne jesteście z tymi nudnościami.
:-DJarzębinko mnie też wirus zaatakował, mam katar i gorączke, :baffled: szlag mnie juz trafia to 3 infekcja w tym roku.:szok::szok::szok:
;-)Medio, Aniu bedzie dobrze tylko za dużo nie kombinujcie.
:-DKasiu to razem damy czadu......hihihi..... i córcia jak ta lala wyjdzie.............hihihi.....
 
ale zapracowane jesteście :tak: żywego ducha :tak:

Beatka, ja tylko sie modlę, aby to przeziebienie nie przeszło na moje dziecię, bo kolejnego zwolnienia juz nie przeżyję i jego męki chorobowej :no:

spokojnego wieczorku :laugh2:
owocnych przytulanek :laugh2:
miłych snów:laugh2:
 
hej dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie, pisałam tu w lipcu, po tym jak udało mi sie zajść w ciążę:) starałam sie o dziewczynkę i będzie drugi chłopiec;) Byłam tak nastawiona na dziewczynkę, ze bardzo źle przeżyłam fakt ze będę mieć drugiego syna. Nie mogłam dojść do siebie, bo tak naprawdę ja nie chciałam drugiego dziecka tylko córkę. My działaliśmy przed owulacja i udało sie na 3 dni przed,korzystałam z testów. Pisze do was aby przestrzec, nie nastawiajcie sie na płeć, po prostu spontan, będzie co ma być, szkoda potem Waszych nerwów i maluszka. Zycze powodzenia!
 
hej dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie, pisałam tu w lipcu, po tym jak udało mi sie zajść w ciążę:) starałam sie o dziewczynkę i będzie drugi chłopiec;) Byłam tak nastawiona na dziewczynkę, ze bardzo źle przeżyłam fakt ze będę mieć drugiego syna. Nie mogłam dojść do siebie, bo tak naprawdę ja nie chciałam drugiego dziecka tylko córkę. My działaliśmy przed owulacja i udało sie na 3 dni przed,korzystałam z testów. Pisze do was aby przestrzec, nie nastawiajcie sie na płeć, po prostu spontan, będzie co ma być, szkoda potem Waszych nerwów i maluszka. Zycze powodzenia!

Eni jasne, że cię pamiętamy. Mogę się domyślić jakie było twoje zdziwienie i ...rozczarowanie, że tyle zachodu a się nie udało wycelować na córeczkę :baffled:. Mam jednak nadzieję, że po szoku przyszło szczęście z powodu oczekiwań synka :happy:. Twój i NiaNi przypadek świadczą tylko o tym, ze nie ma co szaleć i nastawiać się. Co ma być to i tak będzie. Pozdrawiam cię i zyczę szczęśliwej końcówki ciąży :-)
 
Tak Eni20oczywiście, że Cię pamiętamy. W moim przypadku,Wasze doświadczenie wiele mnie nauczyły.przede wszystkim w tym momencie po prostu pragnę dziecka..Już pleć nieważna, bo wiem..że i tak Bóg decyduje.

Fajnie że zaglądacie do nas dziewczyny. Mam nadzieje, że wszystkie zafasolkowane zdadzą relację,jak to z tą płcią ..

Miłego wieczorku dziewczyny..

Ja kurcze,padam ze zmęczenia..i zamiast się kłaść, siedze..
 
reklama
Co do planowania płci to przecież nie ma metody która daje 100% pewności i tu dobrym przykładem jest Eni bo ona miała wielkie szanse na dziewczynkę, trzymałam mocno za nią kciuki i myślałam że się uda ale niestety. Mam nadzieję że ten mały synek da jej tyle radości że wynagrodzi to że nie jest dziewczynką. Fakt jest też taki że na dziewczynkę naprawdę trzeba bardzo długo czekać i niestety cierpliwość kiedyś się kończy i wtedy to już wszystko jedno byle dzidzia. Nie zamierzałam się tu wymądrzać po prostu pisałam to co przeczytałam w książce być może znajdzie się ktoś komu to pomoże, choć ostatnio znalazłam zupełnie odmienne teorie i sama nie wiem kto ma racje.Osobiście sama znam kilkanaście mam które mając ow. w 14 dniu cyklu przytulanko miały 3 dni przed i maja córcie, ale to już koniec moich wypowiedzi co do płci.
 
Do góry