reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysia pamiętam jak obstawiałam u Ciebie dziewczynkę:tak::-)
No i nie udało mi się;-)
To pewnie w moim przypadku mój nos też się myli:-D
Ide na usg 5 października to pewnie już zobaczy gin płec:tak:
 
reklama
(...)

Royanna jak po wizycie brata? :happy: co do Maciusia to niedługo będzie lepiej :tak:

(...)

Witajcie babeczki w ten piekny i sloneczny dzionek!:-):-):-)
Ale sie od rana rozpisalyscie:szok::szok::szok:

Paula, moj brat odwiedzil nas na godzinke i od razu wkupil sie Maciowi bo przyniosl mu zestaw narzedzi z pila elektryczna:szok:(dowiedzial sie od naszego najmlodszego brata, ze Maciowi "brakowalo" pily do kompletu do wiertarki ktora dostal na urodzinki), i ta pila podziala cudownie na przedszkole. Dzis w domu jak mu lezki stanely w oczach na mysl o przedszkolu, to ja powiedzialam, ze musi isc do przedszkola przeciez, aby powiedziec dzieciom o swoim wujku i prezemcie. Macio spytal, czy moze wziasc pile. Ja odp, ze tak, ze moze miec ja w samochodzie, ale w przedszkolu musi oddac ja tacie aby nie zginela i pila poczeka na niego w aucie, i jak tata skonczy prace to przyjedzie po niego z ta pila:-). Macio sie ucieszyl, oczywiscie spytal dlaczego ja nie przyjade, ja odp, ze nie moge bo nie bede miec pily, bo bedzie u taty w aucie. No i moj M zadzwonil do mnie po 9tej-jak odstawil szkraba i powiedzial ze dzis nie bylo placzu:szok::-):-):-). Ze odprowadzil go do sali, Macio spytal: a pila? A moj M odp: jest, czeka w aucie. I Macio poszedl do pani bo go akurat chwycila za rece! Jestem dobrej mysli!!! I mam wolna chate do 18:30, bo moj M dopiero o 18tej konczy prace i odbierze Macia:-D

Ufff, ale sie rozpisalam...

Agniesiak, imie Tomek jest bardzo ladne i Ania tez:-)
Moj rok mlodszy brat ma Tomek, a ja Ania;-), wiec wiem co mowie, hahahaha, i tylko dlatego, nasz synek nie ma tak na imie:-D
A za to pranie reczne Cie podziwiam. :tak::tak::tak:
 
gieoska sama przyjemność urządzić dziecku pokoik no nie? :-) i sobie też oczywiście!
My już wszystko prawie mamy, jeszcze wałki i klej do tapety. W przyszłym tygoniu zaczynamy remoncik u synka w pokoju:tak: a potem u nas.... ale to chyba pozniej.

patrysia jak bedziesz miała już fotelik to sie chwal :-);-)

Mój mąż wczoraj chciał się za mnie dobrać ale mu zasnęłam już po 22:sorry::laugh2: cholerka ale zmeczona byłam....
 
Patrysia pamiętam jak obstawiałam u Ciebie dziewczynkę:tak::-)

No i nie udało mi się;-)
To pewnie w moim przypadku mój nos też się myli:-D
Ide na usg 5 października to pewnie już zobaczy gin płec:tak:


pamietam pamietam :-Dno zobaczymy szybko minie czas ale myśle że duża szansa u was jest na synka:tak:


patrysia jak bedziesz miała już fotelik to sie chwal :-);-)

Mój mąż wczoraj chciał się za mnie dobrać ale mu zasnęłam już po 22:sorry::laugh2: cholerka ale zmeczona byłam....


no to M się nie nacieszył:-D ja powiem że już o 21 marze o łóżku:zawstydzona/y:a dzisiaj pójde na spacerek i do parku na plac zabaw(troche kawałek drogi mam aby dojść do niego)co ciekawe o której dzis zasne:-p


Jednak dzisiaj mam dostać fotelik:-DM już jechał po niego na poczte bo ten facio co przywozi przyjechał do nas ale naszej paczki zapomniał:crazy: co ciekawe czy w sumie jest i na poczcie ale myśle że tak czeka tam już na ans:-p
 
Royanka to masz wolną chatę :-D

no to w tym Cię podziwiam bo ja nie umiałam na tak długo w przedszkolu dziecko zostawić jak byłam w domu. Cały czas miałam taką ochotę ale co przychodziła godz 15ta to wioo po synka :-D:-D:-D ale nam też należy się chwila relaksu

wczoraj krok do przodu u Kubusia a wieczorem 2 do tyłu :-( dostał gorączkę i zaprzestali podawania mleczka. Poza tym ulał więc raczej będzie drugi zabieg :-:)-:)-(
 
gieoska sama przyjemność urządzić dziecku pokoik no nie? :-) i sobie też oczywiście!
My już wszystko prawie mamy, jeszcze wałki i klej do tapety. W przyszłym tygoniu zaczynamy remoncik u synka w pokoju:tak: a potem u nas.... ale to chyba pozniej.

patrysia jak bedziesz miała już fotelik to sie chwal :-);-)

Mój mąż wczoraj chciał się za mnie dobrać ale mu zasnęłam już po 22:sorry::laugh2: cholerka ale zmeczona byłam....
dokladnie uzadzanie mieszkanka to sama przyjemnosc:-)
Witajcie babeczki w ten piekny i sloneczny dzionek!:-):-):-)
Ale sie od rana rozpisalyscie:szok::szok::szok:

Paula, moj brat odwiedzil nas na godzinke i od razu wkupil sie Maciowi bo przyniosl mu zestaw narzedzi z pila elektryczna:szok:(dowiedzial sie od naszego najmlodszego brata, ze Maciowi "brakowalo" pily do kompletu do wiertarki ktora dostal na urodzinki), i ta pila podziala cudownie na przedszkole. Dzis w domu jak mu lezki stanely w oczach na mysl o przedszkolu, to ja powiedzialam, ze musi isc do przedszkola przeciez, aby powiedziec dzieciom o swoim wujku i prezemcie. Macio spytal, czy moze wziasc pile. Ja odp, ze tak, ze moze miec ja w samochodzie, ale w przedszkolu musi oddac ja tacie aby nie zginela i pila poczeka na niego w aucie, i jak tata skonczy prace to przyjedzie po niego z ta pila:-). Macio sie ucieszyl, oczywiscie spytal dlaczego ja nie przyjade, ja odp, ze nie moge bo nie bede miec pily, bo bedzie u taty w aucie. No i moj M zadzwonil do mnie po 9tej-jak odstawil szkraba i powiedzial ze dzis nie bylo placzu:szok::-):-):-). Ze odprowadzil go do sali, Macio spytal: a pila? A moj M odp: jest, czeka w aucie. I Macio poszedl do pani bo go akurat chwycila za rece! Jestem dobrej mysli!!! I mam wolna chate do 18:30, bo moj M dopiero o 18tej konczy prace i odbierze Macia:-D

Ufff, ale sie rozpisalam...

Agniesiak, imie Tomek jest bardzo ladne i Ania tez:-)
Moj rok mlodszy brat ma Tomek, a ja Ania;-), wiec wiem co mowie, hahahaha, i tylko dlatego, nasz synek nie ma tak na imie:-D
A za to pranie reczne Cie podziwiam. :tak::tak::tak:
super ze Macius juz lepiej znosi przedszkole:-)


Royanka i Pyszczek do Was mam pytanko czy Wy dostalyscie skierowanie od swoich ginkow na badanie HBs Ag?
 
Witam ale tu postów:happy:
Bershka biedny Kubuś, tak musi cierpieć maluch. Dużo zdrówka dla niego.
Kinga to mąż nie pocieszony jak tak szybko zasnełaś, a on miał ochotę.
Anufifi wozio super. :-)
Buzikai dla wszystkich kobietek ;-)
Wczoraj miałam jazdę M dostał ataku, strasznie rozbolał go brzuch nie wiedzieliśmy co się dzieje? Akcja szpital, jak się okazało ma piasek. Dostał zaszczyk i przeszło.
 
Witam ale tu postów:happy:
Bershka biedny Kubuś, tak musi cierpieć maluch. Dużo zdrówka dla niego.
Kinga to mąż nie pocieszony jak tak szybko zasnełaś, a on miał ochotę.
Anufifi wozio super. :-)
Buzikai dla wszystkich kobietek ;-)
Wczoraj miałam jazdę M dostał ataku, strasznie rozbolał go brzuch nie wiedzieliśmy co się dzieje? Akcja szpital, jak się okazało ma piasek. Dostał zaszczyk i przeszło.
No to mieliscie akcje naprawde :no::-( Tak wiec tylko zastrzyk był potrzebny aby przeszło tak? i juz teraz bedzie ok? uffff :happy:
Buziaki

A moj synek teraz nie chce na dwor isc:sorry:
mowie Filip zbieraj sie idziemy na spacer.. NIE IDE JESZCZE NIE TERAZ...
no to hmmm:confused2: mowie wypije herbatke i zaraz pojdziemy... Filipku idziemy zaraz.. NIE MAMA JA NIE MAM CZZASU TERAZ :eek::-D
 
reklama
Witajcie :-)

Paula hehe dobrze się mieszka, dobrze ;) Jeszcze przyzwyczajamy się do okolicy, bo w naszym mieszkanku dobrze się czujemy, ale trzeba jeszcze okoliczne sklepy poznać, punkty usługowe, teren do spacerowania :tak:
Na początku byliśmy lekko zawiedzeni że po pieczywo czy wędlinkę trzeba gdzieś dalej wyruszać i to samochodem, ale okazało się że w Groszku niedaleko też można coś w miarę kupić. To nasze osiedle jest młode, blok w którym mieszkamy ma 2 lata, a i tak jest jednym z najstarszych tutaj, cały czas budują się bloki, więc nie ma jeszcze tak bardzo rozwiniętej sieci sklepów czy gastronomii. Ale z biegiem lat na pewno się będą nowe punkty otwierać, tak myślę ;)
Co do mieszkanka naszego to jeszcze trochę pusto w salonie bo nie ma żadnych dekoracji typu wazony czy zdjęcia, jednej szafki brak i telewizora (jest taki zwykły mały) więc jeszcze nie widac efektu końcowego. Wszystko pomalutku zrobimy, ale nawet teraz jest miło, w sypialni przytulnie, chociaz tez jeszcze trochę paczek na podłodze stoi do rozpakowania :)

Agniesiak podziwiam Cię za to pranie ręczne :szok::tak:
A co do studiów to na którym jesteś teraz roku, na piątym tak? Skoro masz przed sobą pisanie pracy mgr ;-)

Kinga a mój Mąż się rano miziać do mnie lubi, a ja rano często nieprzytomna jestem :-D:-D:-D

Patrysiu Ty czekasz dzisiaj na fotelik, a ja na łóżeczko :) A jutro pewnie pościel przyjdzie. Dzisiaj chce zamówić kocyki i ręczniki dla Małego :-)

Royannka fajnie że obyło się bez płaczu! Zobaczysz z każdym dniem będzie coraz lepiej :tak:

Bershka kurcze no ale wyniki biopsji wyszły dobrze, więc może to tylko przejściowy problem z tym ulewaniem, oby gorączka szybko minęła..

Gosia ja już miałam robione to badanie z 2 miesiące temu :tak:

Anka yoggga Pozdrowionka

I dla wszystkich Dziewczyn miłego dnia! :-)
 
Do góry