reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Jasne że Anie to fajne babki ;-)a Tomaszki różnie z nimi bywa

anufifi przytul.gif pomoże.
Przestań gdybać bo po dupie Zobacz załącznik 163668
Aniu to ty zawsze pomagasz a co dajemy wraca do nas z podwojoną siła wiec niedługo u ciebie będą dwie krechy tak sile ze ho ho
 
Wiadomo, ża Anki to fajne babki:tak::-) jeszcze Emilka nam się podoba:tak: Sami nie wiemy:-p Pewnie jak się dowiemy jaka płec to wtedy będziemy z imieniem bardziej kombinowac albo przy porodzie:-D
A ja muszę się wreszcie zebrac do napisania planu pracy mgr.. niby mam dwa rozdziały już w tym planie ale nie wiem czy to tak może byc:eek: teraz wypadałoby zacząc pisac pracę;-) Ale mi się dziś tak nie chce..buu:-D
A temat mam: wypalenie zawodowe wychowawców swietlic opiekuńczo - wychowawczych na terenie powiatu przasnyskiego:eek:
 
Skończyłam licencjat z pedagogiki, specjalnośc: praca socjalna:tak: Pierwszy rok uzupełniających mgr za mną, teraz od paździrnika drugi rok już ostatni:tak:Studiuję pedagogikę pracy na tej samej uczelni co licencjat robilam:tak:
a mi az wstyd sie przyznac ale mam tylko licencjat:-(i tak juz od dluzszego czasu nie moge sie zebrrac zeby mgr zrobic:-:)wściekła/y::wściekła/y: i jestem zla za to na siebie!!
Rany mam już dosyć na dzisiaj!!!!!!!!!!!!!! :-p jak dobrze że zaraz do domku :tak: a jutro już czwartek :-)

Gosia a co to jest HBs Ag??? :confused::confused::confused:

Gosia niestety wszystko kosztuje ale powoli wszystko sobie urządzicie tak jak chcecie :tak: zobaczysz że już niebawem będziesz się cieszyć nowym mieszkankiem :-)
Paula a czym Ty sie zajmujesz??co to za praca??a z tego co sie dowiedziaalm to to HBs antygen to czy nie ma zlotaczki typ b...czt jakos tak!!Masz racje powolutku wszystko sobie uzadzimy:-)dzis jakas kaska mi przyszla szczerze mowiac nie wiem skad ale potejrzewam ze z zusu...wiec juz zakupki dla Kacperka porobie za to a Maja ma juz uzbierane dla siebie na mebelki:-)wiec 2pokoje z glowy:-)
Paula ...dzisiaj będzie owu i jak jutro będzie skok to biore od jutra...
choc nie wiem czy to cos pomoze....
Aniu bardzo mocno trzymam kciuki aby Ci sie w tym mcu zagniezdzilo dzieciatko:-)

Pyszczku ja tez bede mieszkac na nowym osiedlu i tez narazie nie ma duzo sklepow w okolicy najblizszej..ale juz jest np zabka,pizzeria,jakis mini sam,apteka,kosmetyczna,fryzjerka i tez z czasem mysle ze bedzie to bardziej rozwiniete:-)tylko nasze mieszkanko jest w takiej czesci miasta ze autem mam 5mmin do tesco,auchan,liroy merlin,ikea,castorama,i duzo innych sklepow:-)wiec mi ta lokalizacja pasuje:-)Tylko jedyny minus tam ze z 20min musze isc do parku:-(a tu teraz tylko ulica dzielila mnie do parku!!
 
a mi az wstyd sie przyznac ale mam tylko licencjat:-(i tak juz od dluzszego czasu nie moge sie zebrrac zeby mgr zrobic:-:)wściekła/y::wściekła/y: i jestem zla za to na siebie!!
Ja to wiedziałam, że jak od razu nie pociągnę to potem nigdy się nie zbiorę;-) Ciesze się bardzo bo rok akademicki zaczął się z opóźnieniem (albo i tak miało byc)bo w połowie listopada. Czyli były dwa zjazdy przed świętami i nowym rokiem a potem od stycznia to tak mignęło szybko do czerwca:tak::-) No i zaczyna się ostatni rok:tak::-)

 
Wróciliśmy z długiego spacerku i z zabaw w parku:-)teraz czuje nogi w tyłku:-p

Royanka to masz wolną chatę :-D


no to w tym Cię podziwiam bo ja nie umiałam na tak długo w przedszkolu dziecko zostawić jak byłam w domu. Cały czas miałam taką ochotę ale co przychodziła godz 15ta to wioo po synka :-D:-D:-D ale nam też należy się chwila relaksu

wczoraj krok do przodu u Kubusia a wieczorem 2 do tyłu :-( dostał gorączkę i zaprzestali podawania mleczka. Poza tym ulał więc raczej będzie drugi zabieg :-:)-:)-(


kurcze oby to było tylko tak to ulewanie żeby nie oznaczało operacje:sorry:TUUUUUULAM MOCKO KUBUSIA I BĘDZIE DOBRZE KCIUKASKI!!!!!!!!


Patrysiu Ty czekasz dzisiaj na fotelik, a ja na łóżeczko :) A jutro pewnie pościel przyjdzie. Dzisiaj chce zamówić kocyki i ręczniki dla Małego :-)


i jak doczekałaś się bo ja tak:-)ps.jestem zadowolona:-)


Patrysia prędzej czy później fotelik przyjdzie :tak: a nie masz fotelika po pierwszym synku?




mam po synku MAXI COSI no ale go kupował M bo ja leżałam już w szpitalu(tak jakoś to wszystko wyszło że zapomnieliśmy o foteliku i musiał sam kupić)no i jak to M z doświadczenia którego jeszcze tak nie miał bo wiadomo pierwszy synek to kupił fotelik który nie miał ani budki ani okrycia na nóżki i wkładki dla noworodka:sorry:o tyle że jest super bo widać jakościowo itp.no ale dużo rzeczy mu brakuje co musieliśmy sobie wtedy jakoś radzić bo kupił tez za niemałe pieniądze no i dlatego teraz inny kupilismy:tak:


a mi az wstyd sie przyznac ale mam tylko licencjat:-(i tak juz od dluzszego czasu nie moge sie zebrrac zeby mgr zrobic:-:)wściekła/y::wściekła/y: i jestem zla za to na siebie!!


kochana a ja jestem tylko po maturze:zawstydzona/y::-) ja przyznam się że nie lubie uczyć się nie nadaje się do tego(nie żebym ciężko kap[owała ale mam duuuużego lenia aby się zabrać za nauke)co odrazu wiedziałam że po maturze chce rodzine zakładać no i tez tak się stało;-):-)
 
A ja na studia poszłam bo nie wiedziałam co mam z sobą zrobic:-p:-D Wszyscy szli więc poszłam i ja:-D i dobrze bo tam poznałam M:tak::-D
I tez rodzinke zalożylismy i jesteśmy szczęśliwi:tak::-)
Ale mówię Wam jakim ja jestem leniuchem:zawstydzona/y: Jade zawsze po najmniejszej lini oporu:zawstydzona/y::-D A teraz na studiach tym bardziej:zawstydzona/y: Aby 3 i do przodu:zawstydzona/y::-D
 
Anufifi juz piszę co do tej luteiny - tak ja pytałam swojego lekarza dlaczego daje mi luteinę a nie dupka, on mówił że w zasadzie są dwie grupy lekarzy, jedni przepisują luteinę, drudzy dupka. ale mówił że jakiś czas temu były robione jakies badania nad tymi lekami i luteina wypadła lepiej. mój lekarz nie kwestionuje skuteczności dupka, ale sam bardziej ufa luteinie, dokładnie analizował jej wyniki w tych testach i ją bardziej poleca :tak: także Aniu spróbuj, może akurat podziała i uda się zagnieździć fasolce :-)
Co do moich staranek to ja też pamiętam jak byłaś pewna że zafasolkowałam :tak::-D:-D wiedziałaś od początku, ja nie dowierzałam a Ty wiedziałaś :-)

Agniesiak ja tez już ostatni rok na studiach, tylko ja robię 5-letnie magisterskie ;-) niezły masz temat pracy :tak:

Paula a dlaczego akurat taki wybór na Polskę północną? :) tak z ciekawości pytam. jesli chodzi o mój suwaczek to sama jestem w szoku że już tak niewiele dni zostało...niedługo godzina 0, dla mnie to pierwszy raz :szok::-D:-)

Kinga rano człowiek jest wypoczęty, a nie zmęczony po całym dniu, więc pewnie dlatego lepiej :-D

Gosia to fajnie niedaleko takiego centrum handlowego będziesz mieszkać, będziesz mogła często na zakupy smigać :)

Patrysia ja tez się doczekałam :-) już wyjęłam łóżeczko w częściach z kartonu bo musi się trochę wywietrzyć
 
Dziewczyny jaki kupić najlepiej kocyk dla dziecka?? Mam dylemat, bo w sumie kupiłam dwa rożki, więc na nich rozłożonych można potem ewentualnie dziecko kłaść, ale kocyk i tak się przyda tym bardziej na zimę, prawda? Ale jaki - welurowy, polarowy, bawełniany? I ile sztuk, 1 czy 2 wystarczy?
 
reklama
Pyszczku którys z tych Sklep internetowy krainasnu.pl
ja mam ten 3 ....polecam jakosc rewelacyjna ...na zime sie przyda ...mnie słuzy do dzisiaj i będzie jeszcze długo ....piore w pralce nic kompletnie sie z nim nie dzieje...mieli kiedys taki sliczny gafotowy ....taka ulica nocą z zółtym mocnym ksiezycem ....piekny ...ale juz dawno nie ma ..niestety
 
Do góry