reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A po mojej wizycie, coz...nie jest dobrze.
Przez 3tyg nabralam 2,5kg, cisnienie ok ale
maluszek pcha sie na swiat. Dostalam leki aby go hamowac.
Jak spytalam dr o te skurcze co mam co jakis czas od tygodnia-myslalam ze przepowiadajace- to dostalam opierdziel, ze nie przyszlam w zeszylym tyg na wizyte. Ale ja nie lubie panikowac:baffled:. Tym bardziej, ze 3 tyg temu jak sie przewrocilam i jej powiedzialam to nawet mnie nie zbadala. Teraz od razu kazala mi wejsc na fotel i po badaniu oznajmila, ze szyjka sie skrocila choc zawsze byla bardzo krociotka(nigdy mi nie mowila o tym, teraz tez nie wiem ile ma. W karcie ciazy mam zapisane jakies symbole: 2-0,5-05 ale nie wiem o co chodzi)ale tym nie nalezy sie martwic, natomiast nalezy sie matwic, ze jest ona bardzo mieciutka, rozpulchlona i wyglada jakby sie chciala otwierac:-(. Przepisala leki (Mam brac fenoterol 4x 1/4tabletki i Isoptin 2x1tabletce)ktorych nie ma w 2 aptekach i musze szukac dalej(ale nie wpiasala mi w karte ciazy, tylko u siebie), dala dalej zwolnienie chodzace, nic nie mowila o lezeniu, odpoczywaniu, nie dzwiganiu-a chyba musze teraz uwazac, co? I nie wiem co z sexem, bo zapomnialam spytac...:sorry:, jak myslicie?
To chyba tyle...
 
reklama
Witam już południe

ja mam dosyć mój mały zaraził się glistą ludzką, walczymy z tym już bardzo dłuuuugo i nie możemy się pozbyć. Zrobiłam badania i znów od nowa ręce opadają mam dosyc już nie wiem jak mu pomóc. Leki dają efekt na dwa miesiące i wszystko od nowa próbowałam naturalnych sposobów i tez nic.
 
A po mojej wizycie, coz...nie jest dobrze.
Przez 3tyg nabralam 2,5kg, cisnienie ok ale
maluszek pcha sie na swiat. Dostalam leki aby go hamowac.
Jak spytalam dr o te skurcze co mam co jakis czas od tygodnia-myslalam ze przepowiadajace- to dostalam opierdziel, ze nie przyszlam w zeszylym tyg na wizyte. Ale ja nie lubie panikowac:baffled:. Tym bardziej, ze 3 tyg temu jak sie przewrocilam i jej powiedzialam to nawet mnie nie zbadala. Teraz od razu kazala mi wejsc na fotel i po badaniu oznajmila, ze szyjka sie skrocila choc zawsze byla bardzo krociotka(nigdy mi nie mowila o tym, teraz tez nie wiem ile ma. W karcie ciazy mam zapisane jakies symbole: 2-0,5-05 ale nie wiem o co chodzi)ale tym nie nalezy sie martwic, natomiast nalezy sie matwic, ze jest ona bardzo mieciutka, rozpulchlona i wyglada jakby sie chciala otwierac:-(. Przepisala leki (Mam brac fenoterol 4x 1/4tabletki i Isoptin 2x1tabletce)ktorych nie ma w 2 aptekach i musze szukac dalej(ale nie wpiasala mi w karte ciazy, tylko u siebie), dala dalej zwolnienie chodzace, nic nie mowila o lezeniu, odpoczywaniu, nie dzwiganiu-a chyba musze teraz uwazac, co? I nie wiem co z sexem, bo zapomnialam spytac...:sorry:, jak myslicie?
To chyba tyle...

Royanko rezczywiście wieści nie są najlepsze :-( ale nie martw się weźmiesz leki i napewno wszystko będzie dobrze :tak: donosisz ciąże do bezpiecznego terminu :tak: trzymam kciuki! myśle że powinnaś więcej odpoczywać :tak:co do seksu to chyba bym zrezygnowała :-( wytrzymacie ;-) Trzymaj się i głowa do góry!
 
Witam już południe

ja mam dosyć mój mały zaraził się glistą ludzką, walczymy z tym już bardzo dłuuuugo i nie możemy się pozbyć. Zrobiłam badania i znów od nowa ręce opadają mam dosyc już nie wiem jak mu pomóc. Leki dają efekt na dwa miesiące i wszystko od nowa próbowałam naturalnych sposobów i tez nic.

o rany Anka a jak on się tym zaraził???:szok: nie wiem co Ci poradzić bo nigdy nie miałam nic z tym wspólnego ale życze aby synek wyzdrowiał jak najszybciej! :tak:
 
Dziewczynki właśnie zaczęłam 1000 stronkę na tym wątku :-D:-D:-D czy u Was też tak jest ustawione?

ico_taniec.gif
 
reklama
anufifi nie smuc się, na pewno wam sie w koncu uda! :) bierz luteinę i bedzie okej na pewno nie ma co wątpić.
royana uwazaj na siebie i nie przeciazaj sie, teraz najwazniejsza jestes ty i dzidzia, na pewno bedzie dobrze, a z seksikiem sie wstrzymacie przeciez to nie problem:) dzidzia najwazniejsza teraz:tak:

GŁOWA DO GÓRY DZIWECZĘTA
bedzie okej!! ;-)

My niedawno wrócilismy z Filipkiem od znajomej
miło było sie zobaczyć po długim czasie...
Miłego dnia dziewczyny! :happy:
 
Do góry