reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witaj czarodziejko masz racje margaritka powinna dolaczyc do grona..ja tak bardzo sie ciesze ze anuffifi i beti sa w ciazy nie potrafie okreslic swojej radosci..wiedzialam ze sie uda czulam to...obiecaly sobie ze beda razem w ciazy no i sa...pan bog jest w niebie i wysluchaj nasze dziewczyny no i prosze...jeszcze raz wam dziewczyny gratuluje...
 
reklama
Anufifi ja czułam że teraz Tobie się uda!!!!! :tak::tak::tak::-):-):-) SUPER!!!


A ja mam doła....
jestem wściekła i płaczliwa....
masakra noo :-:)wściekła/y::-:)-:)-:)-(
 
anufifi GRATULACJE SZCZERE raz jeszcze!!!!!



Mąż przychodzi z pracy na chwile na obiad... ja wściekła bo mi ogórków kiszonych nie kupił a tak ich bardzo chciałam, facet z energetyki miał być o 13 a nie przyjechał debil i siedziałam w domu jak taka kura domowa.
Potem mnie naszło na płacz w momencie i mąż mówi a tobie co kochanie? a może w ciąży jesteś? super by było! i taki banan na twarzy a ja mu na to wściekła Cooo?? w ciąży? cholera mówisz mi że super by było to się może postarajmy porządnie a nie że od października. Niby kiedy miałabym zajść w ciąże?? mówie do niego wściekła...
nie ma takiej opcji cholera a bardzo bym chciała już! gadam i gadam ze łzami w oczach przeszło mi dopiero jak obydwoje z synem mnie przytulili. a Filip powiedział : "nie płacz mamusia"
..... :)

Ale i tak cały czas cholerka coś nie teges ze mną jest :-(








 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anufifi nawet nie wiesz jak mi serducho waliło jak przeczytałam Twojego posta! Aniu bardzo bardzo się cieszę...aaaaaaaaaaaaaa....nie wiem nawet co tu napisać....Kochana musiało się udać i udało się! Zaraz polecę sie pomodlić za Ciebie żeby fasolka dobrze się zagnieździła :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Aneczko super, normalnie brak mi słów :-):-):-):-):-)
Gratuluję!:-D:-D
 
ANIU GRATULUJE!!!
Spokojnych 9miesięcy
W modlitwach zawsze wspomnę o WAS
Aniu dziś jak cię czytam to łzy same płyną, oczywiście z twojego szczęścia.
Buziaczki
 
reklama
nie wiem czemu tak...
ryczeć mi się chce i tyle.....

Cieszę się że mam takich mężczyzn w domu.
Ale i tak mi smutno jest....:-(
nie bede zanudzać
Wrócę jak mi sie polepszy...










Kinga a moze to jednak fasolka u Ciebie sie zagniezdza i dlatego masz takie zmiany hormonow??cos mi tu pachnie kolejna fasolka:-)oj wysyp mamy widze:-)
 
Do góry