reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gacie fliselinowe są najlepsze na świecie!!! Sama ich używałam po porodzie i jeszcze długo długo w domku... bo nosząc te mega wielkie podpaski " krokiety" hi hi,,,, można się szybko odparzyć.... a przy tych gatkach przewiew z każdej strony:-D:-D:-D pamiętam jak mi się skończyły to wysłałam męża żeby mi kupił i kupił chyba z 8 sztuk tylko się okazało że za małe... zamiast xxl to mi kupił xl i się tyle nacieszyłam i jeszcze zdołowałam że taka gruba jestem bo w fliselinowe gacie się wcisnąć nie mogę he he he...

A na odparzenia najlepszy jest krem z cynkiem a jeśli o firmę chodzi to szczerze polecam Linomag... taki w zółtym opakowaniu. Lub Hipp krem przeciwko odparzeniom.. mozna nim śmiało smarować pupę maluszka i mamunia też sobie może w razie potrzeby;-);-);-) I pamiętajcie dziewczyny o Bephantenie!!nie ma nic lepszego na bolące i poobryzane sutki i nim też można śmiało smarować pupcie dzidzi!!! Jeśli chodzi o Sudokrem to uwarzajcie na niego on bardzo wysusza...lepiej jest nawilżać pupkę a nie wysuszać:no::no:

Ja osobiście nie lubiałam tych majtek :no: i zaraz po powrocie do domu zmieniałam na bawelniane i zykłe podpaski :tak: a nastepnym razem to już do szpitala sobie wezmę zwykłe majtochy i podpaski :tak: ale oczywiście to wszystko zalezy od tego jak leci i jak się tam goi bo ja jak miałam cc to nie miało mi się tam co goić to i przewiewu nie potrzebowałam ;-)

a właśnie Bephanton tez stosowałam ale wtedy było jeszcze w innym opakowaniu i też polecam :tak: http://www.bepanthen.pl/#/Strona_Glowna/
i to że sudocrem wysusza to też potwierdzam i radzę stosować tylko w nagłych wypadkach jak pupa mocno odparzona :tak: zapobiegawczo tak jak pisałam Linomag ja używałam zielony :tak: o taki LINOMAG 20% maść 30g | Skóra | Skóra | i-Apteka.pl
 
reklama
Pyszczku bierz Bephanten z sobą... ja też tak sobie myślałam, że w domu to mi się bardziej przyda...i na drugi dzień mąż pędem mi go przywoził... Bo Cezary przy cycu non stop! Spał przy nim, jadł i spał i te moje biedne sutki w jedną dobę się poddały i zaczęły pękać.... Z dziewczynami smarowałyśmy i jak nikogo nie było w odwiedzinach to wystawiałyśmy cycoliny na wierzch... na wietrzonko...:-D:-D:-D
 
Dzastina już rozumiem, hehehhehe :-D:-D:-D

Paula a ja taki znalazłam Linomag krem, może taki być? Działanie pewnie podobne, tylko ten co Ty dalaś linka to maść, więc pewnie silniej działa..

http://www.bobomarket.pl/x_C_I__P_27534301__PZTA_1.html

Pyszczek pewnie może być i krem ja osobiście wolałam maść bo to tylko do pupy była a ten krem to chyba do wszystkiego może być :tak: bo z filtrami to i do buzi :tak: chyba Dzastina go miała bo pisała że żółty :tak: ja wolę maść ;-) poprostu mam wypróbowane i sprawdzone :tak:
 
Pyszczku tak myślałaś o mnie :zawstydzona/y: jak miło:-) przyciągłaś mnie myślami.
Sylwuś ja jeszcze jestem, choć może mało pisze ale czytam was:-)
Ja pamiętam ze przy pierwszej ciąży to byłam spakowana w 6 mies:szok: lekarz tak mnie nastraszył że może być wcześniej. A jak sama spakowałam to nie musiałam się martwić że M coś nie wrzuci.
Już prawie 11 ciekawe jak Ania

Paula to już tuz tuz ze starankami u was
 
Pyszczku, Gosiu, ja mysle, ze Wasze organizmy sie przygotowuja...ja z kolei wieczorami czuje jak mnie kosci krzyzowe, miednicowe i cholera wie jakie jeszcze bola...tak jakby sie tez juz rozchodzily...
Gosiu, jak Ty masz juz takie bole na @ to moze juz po ktg zostawia Cie w szpitalu;)
a mebelki mamut moga byc i tu i tu
Anufifi, czekamy z Toba :)
Dzastina-u nsa tez zabami zaczyna rzucac ;)

A ja wlasnie koncze plukac spacerowke-siedzisko, oparcie, pozniej wyczyszcze stelaz od spacerowki:)
Acha, a majtki poporodowe zamowilam wczoraj. Wielorazowe, siatkowe. W opakowaniu 2szt chyba za 5.99. Ale nie oplaca mi sie jezdzic po miesci i szukac taniej-wydam wiecej na bilety, strace czasu i namecze. I Zamowilam podusie do karmienia rogalik za 29.99zl, to chyba dobra cena:)
 
reklama
Do góry