reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aniu tak mi przykro!!! :-:)-:)-( Nie wiem co napisać...może to jeszcze nie jest ten czas... :-( wiem jak bardzo musisz cierpieć :-( Tulam Cie mocno kochana icon_pai.gificon_pai.gificon_pai.gif
 
reklama
dziewczyny nic wam wczoraj nie pisałam bo chciałm dzisiaj sprawdzic ...wczoraj miałm bete 172 ....dzisiaj 10 ....juz nie mam ani sił , ani nadzieji , nie widze powodu dla któego miałoby sie w końcu udac ...mam dosc
Och Aniu...nie wiem nawet co napisac:-:)-:)-( tak mi przykro:-:)-:)-(

Ale nie poddawaj sie kochana, ludzie walcza latami a powodem jest male szczescie ktore sie rodzi po 9 miesiacach od momentu jak sie po wielu latach cierpienia i niepowodzenia im sie uda:tak:
Teraz serce Ci krwawi, ale nadejdzie czas, ze bedzie tryskalo szczesciem...Ale musisz w to wierzyc!!!
 
Coś musi przeszkadzać w zagnieżdżeniu się fasolki :-( bo jednak do zapłodnienia dochodzi :tak: tylko co??? :-( może to wina tego mięśniaka czy torbiela...masz go jeszcze Aniu?
 
mięsniaka mam i niestety miec bede ....
dziewczyny ja porpostuy dłuzej nie moge przez to przechodzic ...co innego porpostu nie zobaczyc 2 kresek co innego wiedziec ze sie udaje na chwilke tylko....to mnie za duzo kosztuje ...boli ze serce mam jzu spękane ...
nie chce juz ...NIE NIE NIE...
 
Anufifi tak bardzo mi przykro... ale nie martw się, skoro udaję ci się zajść to musi się udać... zmień lekarza niech ci przepiszę coś innego albo w mocniejszych dawkach... wiesz co ja bym dała żeby chociaż przez chwilkę zobaczyć większy wynik bety niż 0.100? A ja po prostu nie zachodzę!!! Niby wszystko ok a się nie udaję!!! I przestaje już wierzyć że kiedy kolwiek się uda... :-:)-:)-:)-(
 
Aniu domyślam się jakie to trudne i jak wszystko boli, wiem że cierpisz :-(....przykro mi bardzo, że też musisz to przechodzić! :-(....a może poprostu przestań się obserwować, dajcie sobie odpoczynek, przestań mierzyć tempke, badać się itp. może wtedy się uda, może stres który dochodzi do tego wszystkiego przeszkadza :-( Pamiętaj....nadzieja umiera ostatnia!

cc619a3d233e34eb2493fc26b56a7f1e.jpg226.jpg
Tulam Cię bardzo mocno hug.gifhug.gifhug.gifhug.gif
 
aniu tam mi przykro..tylko dlaczego tak sie dzieje u mnie bylo tak tylko jeden miesiac a potem juz byla miesiac pozniej derya..ale nie poddawaj sie..pamietaj nadzieja umiera ostatnia..uda sie..przeciez masz juz dwuch wspanialych chlopcow to dlaczego by mialo teraz sie nie udac..moze bog wystawia cie na probe..ja juz sama nie wiem..tulam cie anulko z wszystkich sil...
 
reklama
Aniu domyślam się jakie to trudne i jak wszystko boli, wiem że cierpisz :-(....przykro mi bardzo, że też musisz to przechodzić! :-(....a może poprostu przestań się obserwować, dajcie sobie odpoczynek, przestań mierzyć tempke, badać się itp. może wtedy się uda, może stres który dochodzi do tego wszystkiego przeszkadza :-( Pamiętaj....nadzieja umiera ostatnia!



paula super dalas te kartki..dolanczam sie do tych pieknych cytatow..
 
Do góry