reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

kiki sliczne zdjecia:happy:

dziewczyny wiecie może czy jak występuje ból jajnika tzw ból owulacyjny tj już po pęknięciu pęcherzyka czy przed? :sorry::confused: bede wdzięczna za info.
Miłam iść na monitoring ale gin mi odradził i sobie darowałam. No i teraz nie wiem kiedy u mnie ta owu była... moge sie sugerować temperaturą?:confused2::zawstydzona/y:


No ja mam ten sam problem, w sobotę gin mi powiedział że pęcherzyk jest w prawym jajniku,,,, iiii cholera czasami czuje jak mnie kłuję czego wcześniej nie miałam:baffled::baffled::baffled: i nie wiem czy to już po... czy przed? Tempka mi skoczyła rano na 37.0 wczoraj miałam 36.8 ..... i już zzieleniałam :nerd: heheh fajne to coś niebieskie w okularach. wygląda jak mój M :nerd::nerd::nerd::nerd:he he he.
 
reklama
u mnie owu była prawdopodobnie w 13d.c. i nawet by mi sie zgadzało z temperaturką...:sorry: no zobaczymy jak to będzie.
Będzie co ma być heh.

Dzastina powodzenia! testujemy praktycznie razem!!! ;-)
 
moj m z derya;-)

jpg.gif
DSC01588.jpg (21,8 KB)
jpg.gif
DSC01627.jpg (18,9 KB)rya 7tyg..

Kiki piekne zdjecia:-)slicznie razem wygladacie:-)
Gosia cieszę się że już wszystko kupiłaś, teraz na pewno jesteś spokojniejsza :tak:

Ja dla Małego biorę czapeczkę i łapki niedrapki, i chyba jeden komplet ubranek awaryjnie jakby okazało się że szpitalnych nie ma :eek: ale mają być..
Na wyjście przyszykowałam żeby potem M przywiózł - body krótki rękaw, pajacyk, bluzę polarową cieplejszą i kombinezon najmniejszy jesienny, no i fotelik i kocyk grubszy do przykrycia.
Gosiu a co Ty tam jeszcze spakowałas do swojej torby?? Ja mam tak - majtki wielorazowe, podkłady poporodowe, podpaski, wkładki laktacyjne, podkłady do przewijania/ lub dla mnie na łóżko, biustonosz do karmienia, Linomag, Bephanten, klapki pod prysznic, koszulę do karmienia, tantum rosa. Dla Małego te niedrapki i czapusię oraz chusteczki wilgotne. Muszę jeszcze dołożyć - dokumenty + wyniki badań, szlafrok, kapcie, szczoteczka+pasta, coś do kąpieli i higieny intymnej, szampon, szczotka do włosów, co jeszcze??? Jak ja nie lubię się pakować...:eek:

Jak będę już w akcji porodowej to przyjmą na pewno :tak:

Ja na razie żadnych rajtuzków nie kupuję. A co do kosmetyków to mam tak: na pierwsze tygodnie Mydełko Kremowe Nivea, potem Żel do mycia ciała i włosów Nivea Nutri Sensitive (biały), balsam Mustela, Linomag, Sudokrem, sól fizjologiczna, woda morska do nosa, Nivea krem na każdą pogodę. I chyba tyle.
tak jestem spokojniejsza jak juz wieksze zakupy porobione:-)teraz zostaly mi tylko kosmetyki i smoki uspakajajace ale do srody chce juz calkowicie zamknac temat zakupow bo kasa strasznie idzie:-(
to ja tez wezme na wszelki wypadek czapeczki z 2 i niedrapki...a co mam spakowane w sumie klapki pod prysznic,kapicie,2pary skarpetek,2pizamy,szlafrok,wszystkie usg z ciazy(taki wymog),grupe krwi i to chyba wwszystko...musze dokupic podklady i gatki,dla siebie biore tamtum rose,paste i szczoteczke,szampon,grzebyk,krem do buzi...dla malego chyba oprocz chusteczek nawilzajacych i pieluch wezme tez ten linomag skoro tak polecacie:-)oj Kasiu ja tez nieznosze sie pakowac nawet jak jedziemy na wakacje...zawsze sie stresuje:-(
Na wyjscie ze szpitala to tez kombinezon,body z dl rekawem,polspioochy i jakis polarowy sweterek albo cos w tym stylu no i czapeczke ciepla,fotelik i kocyk:-)Kurcze tyle przygotowan ze hoho:-)
zdjecie zrobione wlasnie w tej chwili z derya przed bb..;-):tak::-)
super wygladacie...a monitor masz OLBRZYMI!!!!:cool2::cool2::cool2:

Milego wieczoru babeczki:-)​

a na listopadowkach sie urodzily juz blizniaki dwie babeczki:-)
 
fotografia-dzieci-w-grudzia.jpg

Gie oska- tyle przygotowan bo wydarzenie wielkie!!!!!!!!!!!!!!
Ale i tak masz juz 99% zrobione...teraz tylko urodzic:))))) Tylko:)))

Kinga- to pytanie odnośnie bólu owulacyjengo juz sie wielokrotnie pojawialo....i z tego co pamietam jakis gin mowil ze z tym bólem jest róznie u roznych kobiet.....czasem czujesz jajnik przed owulka , czasem po a niekiedy mozna poczuc tylko zakłócie w trakcie gdy pechęrzyk pęka!!!!!
Wiec nie ma na to reguly!!!
Najlepiej robic monitoring lub pomiary i obserwacje by wiedziec czy ból wspołgra z owulacją!!!!

Kiki- cudne fotki!!!!!!!!!!!!!!!

Dobra laseczki zawijam sie spac!!!!!
Dobranoc
 
czarodziejka i gioeska dziekuje..

kurcze jak ja tak czytam co wy musicie wszystko pakowac do szpitala..to az glowa boli..u nas to wszystko w szpitalu jest dla mamusi i dzidziusi..moje dzieciaczki spia a ja ide do kumpeli robic paznojkcie drzwi obok..dobrej nocy wam zycze dobranoc..
 
U mnie już wszystko raczej jasne. Owu miałam w 13d.c. nawet temp mi sie zgadza pod tym względem.
Dziś z pomiaru wyszło 37.
i ciekawe co dalej bedzie...

Pozdrawiam was
Widzę że dziewczyny już sie pakują na porodówkę;-):happy: ależ będzie emocji...:-)

Paula śniło mi się że napisałaś na forum; jestem zajęta staraniami o bobasa dlatego mało zaglądam. :)) No i teraz wstałam i szukam tej wiadomości czy aby może to nie jest prawda;-) hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U mnie już wszystko raczej jasne. Owu miałam w 13d.c. nawet temp mi sie zgadza pod tym względem.
Dziś z pomiaru wyszło 37.
i ciekawe co dalej bedzie...

Pozdrawiam was
Widzę że dziewczyny już sie pakują na porodówkę;-):happy: ależ będzie emocji...:-)

Paula śniło mi się że napisałaś na forum; jestem zajęta staraniami o bobasa dlatego mało zaglądam. :)) No i teraz wstałam i szukam tej wiadomości czy aby może to nie jest prawda;-) hehe

Hej Kinga ...w takim razie super bo serduchem wstrzeliłas sie w owulkę wiec dzidzia będzie jak malowana :) ...dwie krechy na tescie jak nic ...trzymam kciuki :)
 
Dziendoberek babeczki!!!
Niedlugo emocji bedzie duzo bo czesc z nas bedzie testowac a czesc sie rozpakowywac, hahaha!
U nas okropna mgla ale mysle ze sie rozpogodzi :)
 
Hej Kinga ...w takim razie super bo serduchem wstrzeliłas sie w owulkę wiec dzidzia będzie jak malowana :) ...dwie krechy na tescie jak nic ...trzymam kciuki :)
Aniu jeszcze nie wiadomo czy bedzie w ogóle, no niby wcelowane było w owu jak nic, ale jakoś się nie nakręcam puki co. Jeszcze 2 tygodnie dzizas.
Dzieki za kciuki!:happy:

royana u nas też mgła i to bardzo gesta.
 
reklama
Do góry