reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Agniesiak powodzenia na glukozie ;-) oby wyniczki były dobre :tak: współczuje z powodu bolącego żebra a może to Dzidziuś tak Ci skopał ;-)
Możliwe to dzidziol.. nie wiem.. ale chyba mi świta już od czego..:zawstydzona/y:mam taki jeden ciaśniejszy biustonosz i to pewnie on mnie tak ścisnął i teraz boli :) Bo lewe żebra mam ciut wysunięte w przód to i dlatego tylko z lewej boli:tak::-) Problem rozwiązany, hehe.

Agniesiak.....to żeberko to napewno sprawka malego....czesto kopie??
A Dziubas daje popalic nieźle:-D Ale to takie słodkie, nawet jak mocno walnie:-D

Agniesiak ty opisujesz kopniaki małego a ja tutaj się rozmarzyłam jak to fajnie czuć takie maleństwo w sobie! Choć wiem, że takie kopniaki mogą być bolące. Jeszcze troszke musisz wytrzymać
Jasne, że wytrzymam bo to sama radośc z tych kopniaczków :) A juz wiem od czego mnie boli więc problem rozwiązany:tak:

może lepiej powiedzieć o tym ginowi bo jak samowolnie zaczeło bolec to lepiej to skonsultować ale też i może być tak że maluszek nóżki tam pcha :-)życze dobrych wyników:tak:
Powiem, powiem o tym, że mama za ciasny stanik włożyła, hihi:-D Dziękuję, mam nadzieję, że wyniki będą dobre:) Dziś teściowa odbierze jak będzie szła na dyżur:)
 
reklama
Hej :-)
Ja już po wizycie i przy okazji po spacerku z synkiem. Kacper jak zobaczył że śnieg pada to od razu chciał iść na dwór! :tak:
Ginka mnie zbadała i potwierdziła ciąże, powiedziała że na tym etapie wszystko jest ok :tak: dała mi skierowanie na badania i zwolnienie na tydzień (bo na tyle chciałam) pójde do niej za tydzień z wynikami to przedłuże sobie do końca roku :tak:

Kinga no to masz pawera :tak: mi się nic nie chce! :no:
 
Hej Dziewczynki :-)

Napisałam Wam wcześniej mega posta, do każdje z osobna i przypadkowo zamknęlam stronę :wściekła/y:
A teraz nie mam już czasu, bo za chwilę będę miec gości. Przyjeżdża moja mama z bratem zobaczyc pierwszy raz Sebusia :-)

Ogólnie chciałam powiedzieć że u nas wszystko oki, podczytuję Was w wolnych chwilach :)

Buziaki dla wszystkich!
 
witam

paula ciesze sie ze z fasolinka wszystko ok..a kacperek to taki przystojniaczek a jaki elegancik...super a teraz odpoczywaj na l4

bereshko a kubus jak zwykle samo miodzio zachwycam sie nim ..nie umie sie na niego napatrzec..jest super..

kinga tyle energi masz w sobie..ja tez bym cos porobila ale zabronione ao lekarzy a tak mnie kreci by cos zrobic...

anufifi biedulko tyle masz na glowie na nic nie ma czasu...ale nie smuc sie najwazniejszy by swieta minely w milosci i cieple rodzinnym...

patrysiu i czarodziejko jeszcze troche i bedziecie tulic swoje malenstwa

agnieszka ach te kopniaczki jakie to piekne co nie...

pyszczku witam ciesze sie ze u was wszystko dobrze..dodaj fotki sebusia...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka
u mnie dziś totalny klops..........
byłam rano u lekarza odnośnie badań na bakterię yersinę ( dla tych co mnie nie pamiętają ) i co moja doktor mówi że to za wcześnie że muszę jeszcze zaczekać do lutego. Myślałam że rozniosę jej gabinet :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nic nie zrobię muszę czekać :-(
Miesiąc temu mówiła co innego dziś co innego, szkoda gadać tak jest jak się chodzi na nfz. Dała mi tylko skierowanie na badania podstawowe morfologie ob alat. A miałam już taką nadzieję że w styczniu pojawi się światełko a ty dupa...............
poniedziałek zaje.....
Pozdrowionak dla wszystkich
 
Hejka
u mnie dziś totalny klops..........
byłam rano u lekarza odnośnie badań na bakterię yersinę ( dla tych co mnie nie pamiętają ) i co moja doktor mówi że to za wcześnie że muszę jeszcze zaczekać do lutego. Myślałam że rozniosę jej gabinet :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nic nie zrobię muszę czekać :-(
Miesiąc temu mówiła co innego dziś co innego, szkoda gadać tak jest jak się chodzi na nfz. Dała mi tylko skierowanie na badania podstawowe morfologie ob alat. A miałam już taką nadzieję że w styczniu pojawi się światełko a ty dupa...............
poniedziałek zaje.....
Pozdrowionak dla wszystkich
przykro mi:-(a może pójdziesz prywatnie:sorry:

PYSZCZKU miłej wizyty z mama i bratem:tak:
 
Ania Yoga- no własnie ..może po prostu wybierzesz się prywatnie do lekarza....choć szczerze powiedziawszy nie raz i prywatnie nie koniecznie można dobrze trafić. Najlepiej byłoby gdyby ktoś Ci polecił jakiegos sprawdzonego lekarza...bo nawet jesli bedziesz musiala wydać kasę to przynajmniej masz pewnosc ze trafilas w dobre ręce..a idąc w slepo prywatnie nie masz gwarancji na kompenetcje!
Nie dołkuj się moze wcale nie musisz tyle czekac!!! czesto opini jest wiele...w zaleznosci od lakarza!

WITAJ KIKI!!!!! jak samopoczucie?
 
właśnie myślałam dziewczyny o tym samy ale.... badania które robiłam na początku mojej choroby są w karcie a ona mi ich nie wyda, tego jestem na 100%pewna. Robiąc badania w szpitalu trafiają prosto do niej na biurko. A te badania są kluczem, bo choćbym dziś zdobiła sobie prywatnie te na dzień dzisiejszy, to nic mi one nie dają bo nie będę wiedzieć czy przeciwciała w danej klasie spadają czy rosną. Nie mam wyniku jak było na początku. Siedzę i myślę, kombiuje
ale nic ciemno :-(
 
reklama
czarodziejko.dziekuje.samopoczucie juz dobre..juz mniej boli, dwa tygodnie i mysle ze bedzie juz wszytko dobrze.

derya 15tyg..

derya na basenie...wczoraj 13.12:tak:;-)

derya 15tyg:-);-)
 

Załączniki

  • DSC01890.jpg
    DSC01890.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC01891.jpg
    DSC01891.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 47
  • DSC01893.jpg
    DSC01893.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC01894.jpg
    DSC01894.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 43
  • DSC01895.jpg
    DSC01895.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry