reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kasia widzę że już postawiłaś się do pionu i dobrze !!! Damy radę, kciuki trzymam za jutrzejszą wizytę, walcz dzielnie, a dzieciaka razem wydziergamy!!! nie innej opcji NO ŁEJ!!!;-)

Mama nooo schnie buhahahahaha
 
witam się w deszczowy czwartek:-)
ależ dzisiaj się rozpisałyście, ufff nadrabiałam i nadrabiałam, ale udało się...i dyskusja burzliwa była...
Pirania - kochana mega gratulacje!!! niech Kaja zdrowo rośnie a Ty, żebyś szybko doszła do siebie!!! wprost nie mogę uwierzyć, że już masz córcię przy sobie!!!
Mama, Misia, Marzycielka - nadal trzymam:tak:
Andziak - a ja Cię rozumiem i też bym przeżywała jako matka tę sytuację z chłopcami...
Kosmo - to teraz twoja kolej, niedługo Mały Książę pojawi się na świecie!!!
Kasia - tulę...
Czarodziejka - mądra i życiowa z Ciebie kobietka:tak:
Ewcik , Natusia - jak dzisiaj samopoczucie???
Patrysia - nie wiem o co chodzi, ale trzymam jutro &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, a jak już się wyjaśni to powiesz nam o co chodziło???

życzę Wam babeczki miłego wieczoru!!!
 
Truskaffka - :-Dno patrz:-D...jeszcze wyschnie:-p

Tasha dzięki ;))
a u Ciebie jak ze spojeniem?? cos lepiej czy nadal boli??
kiedy będzie decyzja czy sn czy cc?

Marzycielka dobrze,że z gardłem lepiej..
 
reklama
Do góry