reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej
dobrej nocki wam zycze

szkoda ze mama i gal odeszły moze jeszcze wróca

ja ide synka ululac
a potem po meza na dziłke jade
a wieczorkiem kto wie moze staranka

laski co pijecie chcac spłodzic corke bo herbaty nie powinno sie pic
dzieki za odpowiedz bo to mnie zastanawia :)
 
reklama
Ja po zakonczeniu.Oj lzy polecialy.Super bylo.I kolejny do szkoly a Kuba do przedszkola.
Ja mame rozumiem i tez mnie kusi odejsc jak kolejne czekaja lub rodza upragniona coreczke/
Na objawy i wrozby nie ma co patrzec.U mnie beta i ph dziewczynkowe/Samopoczucie inne niz z chlopcami.Staranka niby tez dziewczynkowe choc nawet o nich nie wiedzialam jak patrysiak. No i snil mi sie synek jak juz. Albo siusiak na usg
 
Cześć koleżanki.Przede wszystkim GRATKI dla zafasolkowanych.Oby Wasze marzenia się spełniły życzę Wam z całego serca.Myślę że Mama wróci z dobrymi wiesciami.
Daria ale masz fajnie że tak Ci się ta płeć zmienia,ja oczywiście mam czasami takie przebłyski że jak pojadę na połówkowe to może się jeszcze zdziwie-choć wiem że niema co się łudzić.Ale jeśli dziewczynki na usg wyglądają jak u Dari to jest to światełko w tunelu.
Andziak ja już nie raz się popłakałam ale myślę że to normalka nawet po tym mi jakoś lepiej.Ja też kiedy zapytana co będzie teraz powiedziałam koleżance że prawdopodobnie 3 chłopczyk-powiedziała dosłownie tragedia.Dźwięczało mi to słowo przez kilka kolejnych dni.Ale przeszło i jest lepiej.
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę powodzenia .
 
Merlin u ciebie szansa jest a u mnie lekaez pewny ze to chlopak.A ja patrze na ta kreske jak sroka w gnat.Bo logiczne ze jak kreska jest to chlopak ale za nic mi to ani na jaderka ani na siusiaka nie pasuje. Ale moze dziwne ujecie.
 
patrysiak nam chyba niestety nie udało się zachować odstępu od owulki:-(

andziak ale cudny ten dzidziuś w Twoim suwaczku, taki bezbronny...

merylin kiedy masz usg??
 
My jutro mamy 10 rocznice slubu.A 3 mam "18" urodziny.
W marcu sobie myslalam ze dostaniemy prezent wiadomosc o zosi na usg.
Ale w marcu to juz jezdzilam z Zosia na spacery.Nadzieja matka glupich.Wiem ze sie powtarzam i macie juz dosyc ale jeszcze ok.17 tyg.
No wiem merlin mi powiedzial w 13 tyg. i w 17 potwierdzil ale roznie to bywa.
 
Ostatnia edycja:
Hej

Serdeczne dzięki Wam wszystkim za gratulacje, też mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze... Moje przewidywania co do 'owocnego' czerwca się widać sprawdziły. &&&&&&&&&& żeby lipiec był jeszcze lepszy!

Kate, coś tam planowałam, ale raczej na luzie. Bałam się rozczarowania, gdyby się okazało, że nie wyszło o planowałam. Próbowaliśmy na dziewczynkę do max 2 dni przed owu, ale owu przyszła wcześniej i ostatnie staranka wypadły 1 dzień przed owu. Nie trzymałam ścisłej diety, ostatnie 3 tyg jadłam więcej dziewczynkowych rzeczy i łykałam suplementy. Zobaczymy. Najważniejsze, zeby rosło zdrowe i tyle

Edi, testowałąm w 24 dniu cyklu. Mam 27-28 dniowe, owu była w 13 dc. Temp cały czas 37 i wiecej

Pierogatko, dzięki za smsa od Mamy. Smutno, ale chyba ją rozumiem...

Miłego wieczoru
 
reklama
Hey!:)
to przykre dziewczyny ze tak niektorzy reaguja i mowia ze 3-4 dzieci tej samej plci to Tragedia:crazy:od razu bym przymknela takiej osobie buzie, no jak tak mozna:wściekła/y: Cieszcie sie dziewczyny bo dziecko do cud!:) a niekazdy moze miec dziecko!a wy jestescie szczesciarami!:);-);-)


Piranha
jeszczze raz ci gratuluje piekna coreczka":)ciesze sie ze juz u was lepiej i synek zaczyna sie przekonywac do siostry!:) zycze ci aby malutka przestala miec problemy z zasypianiem!:))))Piranha po tym b complex sluz mam bardzo rozciagliwy i nawet pojawil sie bol przedowulacyjny :) moglabys mi jeszcze raz napisac jaki sluz jest prawidlowy?no i czy jak juz na tescie ovu bedzie wyrazna kreska to juz sie powstrzymac???przytulanki tylko do blado czerwonej kreski?:)no i czy moga staranka odbywac sie np w wannie?wiem glupie pytanie:) ale woda sprzyja poczeciu dziewczynki podobniez..?:)


gratulacje dla nowo zafasolkowanej!!!!!!!!!!!!!!!:)i zdrowka dla was!!!!!!!!!!:))
 
Do góry