reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczynki ja tylko na minutke, póżniej doczytam.
Fryzjer zaliczony do koleżanki nie jade bo musiała wczesnie wracac i juz jest w drodze do domu a ja mam tyle pracy, ze nie wiem od czego zacząc.
Daria ja mam pytanie do Ciebie Ty wysyłasz paczki do Polski, a czy wysyłałas kiedyś z Polski do Niemiec? Bo mam jedna klienke co prosiła mnie o poszukanie firmy kurierskiej i podanie kosztów wysyłki
 
Ladies dokładnie malucha obejrzymy i posłuchamy za dwa tygodnie (Rybcia ma nakaz od mamuśki ładnego, grzecznego, zdrowego rozwijania się hihi)
teraz tylko ginka podejrzała pęcherzyk i dała znać że jest ok :)
byłam ostatnią pacjentką- oni w przychodni nadal borykają się ze sprzętem do usg...jak wyszłam z gabinetu, to facet już czekał z nowym sprzętem do wypróbowania. Mam nadzieję że w końcu coś wybiorą i będzie spokój z usg ...
Andziak pięknie rośniecie :)
 
Dziewczynki ja tylko na minutke, póżniej doczytam.
Fryzjer zaliczony do koleżanki nie jade bo musiała wczesnie wracac i juz jest w drodze do domu a ja mam tyle pracy, ze nie wiem od czego zacząc.
Daria ja mam pytanie do Ciebie Ty wysyłasz paczki do Polski, a czy wysyłałas kiedyś z Polski do Niemiec? Bo mam jedna klienke co prosiła mnie o poszukanie firmy kurierskiej i podanie kosztów wysyłki

tak wysylalam z polski do niemiec zazywczaj na poczcie :) zalezy od wielkosci i ciezskosci :) ja za nieduzy kartonik dawalam chyba 16 zl jest duzo opcji:)
 
truskawcia po porodzie Matika musiałaś dostać zastrzyk z immunoglobuliną, ja też miałam tą sytuację i dostałam.. tym razem po poronieniu też mi dali, bo zrobili mi badania krwi i nie stwierdzono p/ciał, więc trzeba było podać

mama fajnie, że dzieci tak się dorze bawią u dziadków.. a Wy to prawdziwi grillomaniacy

andziak spory brzuszek już masz
 
Witam kobietki.Udało mi się przeczytać kilka stron wstecz i chyba więcej nie dam rady.Współczuje bardzo ewcik i kindze no ale cóż trzeba żyć dalej i wierzyć że życie nam to wynagrodzi.
Gratulacje dla Tashy i jej niuni.Niech się zdrowo chowa.
Mama nie wiedziałam że wróciłać na forum.Super.
Daria malusi brzuszek ja to bomba jestem.I jak wózeczek zakupiony?

Dziewczyny mam mały albo i duży problem.Mam za wysoki poziom cukru.Muszę mierzyć glukometrm 1h po każdym posiłku.Paluchy już mnie bolą no ale wszystko dla mojego smerfusia.Może któraś z was spotkała się z tym ,liczę na jakieś porady co jeść.Jestem cały czas lekko głodna.A co najgorsze jest lato i tyle owoców a ja nie mogę że o słodyczach nie wspomnę.
Pozdrawiam Was wszystkie z osobna.
Pa pa.
 
reklama
Do góry