reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Merlin ja w poniedzialek jade na glukoze z obciazeniem.W poprzednich ciazach nie mam problemu.Tylko w pierwszej nie pomyslalam i najadlam sie sliwek dzien.przed duuzo.I wynik byl za wysoki.I chlopak potwierdzony? co u was jak sie czujesz.Imie wybrane bo u nas mega problem.Ja tu zagladam ale nie ukrywam lezka w oku jak kolejne pilulki sie rodza lub na usg ujawniaja.I wtedy mysle dlaczego akurat mi marzenie sie nie spelni.
Brzuszek spory w porownaniu do belli a u ciebie merlin nie wiem.Pochwal sie.Bo my w trzy na listopad
 
reklama
Andzia ja już się zakochałam w moim małym smerfie.Juz smutki poszły precz.Ostatnio widzałam na plaży taką rodzinką 4 chłopców i 1 dziewczynka hi hi.Chyba nie dawali za wygraną.Z imieniem jest ciężko tak jak u Ciebie,każdemu podoba się innego.Co do twoich typów to ja jestem za Ignasiem.Brzuszek chyba nieco większy od Ciebie,a uda na 100% grubsze.
Ja też pierwszy raz spotykam się z tym cukrem.U mnie lekarz kazał mi zrobić wcześniej glukozę z obciążeniem,bo w czerwcu przytyłam 4kg,teraz po ograniczeniu słodyczy tylko 1,5.Moje wyniki po obciażeniu były w górnych granicach po 2 h przy obciążeniu 75\ml miałam 148.
Teraz muszę się pilnować z jedzeniem (małe porcje 7-8 razy dziennie)
zero soków ,owoców i słodyczy.Masakra jak patrzena śliwki to płakać mi się chcę.
 
Merlin ja tez juz sobie nie wyobrazam nie miec tego babla bez wzgledu na plec.Teraz jak juz szykujemy wyprawke to takie namacalne.Boje sie troche jak to bedzie.No tez jestem ciekawa mojego cukru bo maly duzy mocno jest a ja duzo nie jem.
Dwa tygodnie ponad wiekszy od poczatku.Co do imion Kuba chce Kajtka nauczyl sie pisac Kajtek .Ladna sa jeszcze Gracjan Gabrys Kornel Jedrus ale maz nie chce.
A zal za Zosia zostaje ale bardziej za niespelnionym marzeniem bo teraz juz nie wierze ze my moglibysmy miec corke
 
najlepiej zebys podzwonila po przewoznikach do niemiec i nie wiem czy nie beda tansi jeszcze najlepiej ugadac sie z kierowca a nie szefem firmy oni na lewo biorą taniej :)
 
Merylin a to juz pewne ze synus?
a co do wozka kupilam mutsy evo i fotelik be safe izi sleep wszystko za grosze :) w holandii promocja byla i rabat jeszcze dawali ;p
 
Hej dziewczyny ja zrelaksowana jestem nad wodą byliśmy całą rodzinką wyszaleliśmy się, my padnięci a nasz mały w zabawkach siedzi i nie daje za wygraną:-) staram się być spokojną cały czas bo jutro wizyta, wmawiam sobie optymizm i czasami działa:) troszkę teraz serce wali bo już tak bardzo bym chciała mieć Aniołeczka drugiego w brzuszku no ale trzeba czekać...wiem, że jutro na pewno trochę Wam tu posmucę ale ogarnę się i będzie ok a może jutro wrócę z pozytywnymi wiadomościami:-) na 10,20 mam wizytę...
 
Witam
Mama-dziekuje za poradę >buziol.
Andziak fajny brzusio :)
Dafne,Laydies,Truskaffka-GATULUJĘ FASOLEK
NATUSIA-TY TO KOBIETO MASZ GŁOWĘ o wszystkich pamietasz.
Miss-piękna kuchnia.
Marylin-czy ty planowałaś na płeć ?????
 
reklama
Noemi to jeszcze odemnie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& najwazniejsze to miec pozytywne nastawienie :tak:

Mama jakbys jeszcze dzisiaj do nas zagladala to mam do ciebie malutka prosbe :sorry2: powiedz mi kochana jaki zabieg jest dobry na pozbycie sie blizn potradzikowych? wiem ze pewnych zabiegow nie powinno sie robic w lecie, ale jak ktos nie ma innej mozliwosci to mozna zrobic wyjatek? :-) bardzo mi na tym zalezy i mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze na wakacjach.
 
Do góry