reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Mokka ja również GRATULUJE:-):-):-):-) naprawde świetnie!!!!
Ja was sobie dalej podczytuje i trzymam kciuki za nas wszystkie:tak:
U mnie nic się nie dzieje, w niedziele mam dostac @ więc czekam jak co miesiąc na cud:) no i śledze poczynania naszych polityków o refundacje in-vitro ehhh masakra
Buziaki kochane;-)

o tym całym sporze, to aż szkoda gadać...złość mnie zaraz dopada...
To trzymam za ciebie kciuki!!!!!!!! Daj zanć w niedzielę co i jak!!
 
reklama
Mokka ja również GRATULUJE:-):-):-):-) naprawde świetnie!!!!
Ja was sobie dalej podczytuje i trzymam kciuki za nas wszystkie:tak:
U mnie nic się nie dzieje, w niedziele mam dostac @ więc czekam jak co miesiąc na cud:) no i śledze poczynania naszych polityków o refundacje in-vitro ehhh masakra
Buziaki kochane;-)
Dzięki, Asieńka ;-) Cuda się zdarzają!!!
 
o tym całym sporze, to aż szkoda gadać...złość mnie zaraz dopada...
To trzymam za ciebie kciuki!!!!!!!! Daj zanć w niedzielę co i jak!!

heh mnie złość to mało powiedziane, mój mąż to już nie może mnie słuchac bo lecą najgorsze!:) Tak naprawde to nie wierze że sie udało ale jak zawsze mała iskierka jest ale nie nastawiam się :) W sobote mam impreze teściów( 30lat po ślubie) więc nie bede myślec:) buziaki dla Was:***
 
Cześć Dziewczyny :-)
Ale tu cicho :shocked2:
Asienka, Wikulaa trzymam kciuki, żeby kolejna @ nie przyszła :tak:
Wikulaa u mnie wszystko ok. Kilogramy pomału lecą w dół :-D, mimo słodkości i grzeszków :tak:. Hanusia tydzień temu miała chrzciny i wytrzymała w kościele 1,5 godziny bez marudzenia. W ogóle jest grzeczniutka i cały czas się śmieje. Jutro kończy 5 miesięcy - kurcze, ale ten czas leci :szok:. Wcina już mięsko, warzywka i owoce ze słoiczków. Na początku było plucie, ale jest coraz lepiej :tak: Karmię ją przykrytą tetrówką, bo po jedzeniu musiałabym ją przebierać, a sama ubieram fartuch :-D Ostatnio nauczyła się mówić mamamamamam.... - fajnie to brzmi :tak:
Dziewczyny piszcie co u Was, bo tu jakoś tak cicho ;-)
Mokka
jak się czujesz?
 
Cześć Dziewczyny :-)
Ale tu cicho :shocked2:
Asienka, Wikulaa trzymam kciuki, żeby kolejna @ nie przyszła :tak:
Wikulaa u mnie wszystko ok. Kilogramy pomału lecą w dół :-D, mimo słodkości i grzeszków :tak:. Hanusia tydzień temu miała chrzciny i wytrzymała w kościele 1,5 godziny bez marudzenia. W ogóle jest grzeczniutka i cały czas się śmieje. Jutro kończy 5 miesięcy - kurcze, ale ten czas leci :szok:. Wcina już mięsko, warzywka i owoce ze słoiczków. Na początku było plucie, ale jest coraz lepiej :tak: Karmię ją przykrytą tetrówką, bo po jedzeniu musiałabym ją przebierać, a sama ubieram fartuch :-D Ostatnio nauczyła się mówić mamamamamam.... - fajnie to brzmi :tak:
Dziewczyny piszcie co u Was, bo tu jakoś tak cicho ;-)
Mokka
jak się czujesz?

Hej, na razie cały czas mnie strasznie mdli , nie potrafię sobie z tym poradzić
madziamadzia, ale Twoja Hanusia już duża dziewczynka, skoro mięsko wcina ;-)
 
reklama
madziamadzia - do mnie niestety @ przylazłą i w tym cyklu będe miała robioną inseminację, dlatego znowu jestem pełna nadziei:)))
Dzieciaczki szybko rosną to fakt, a szczególnie czyjeś, hehhee

mokka - mdłości przjeda, dużo zdrówka życzę!!
 
Do góry