reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciążę przy bardzo nieregularnych cyklach. Cykle powyżej 36 dni

Dołączył(a)
2 Sierpień 2023
Postów
1
Witam serdecznie. Moje miesiączki są bardzo nie regularne a mianowicie.

W Marcu dostałam miesiączkę 16.03 i trwała do 20.03. W kwietniu dostałam 10.04 i trwała do 14.04 . W Maju dostałam 13.05 i trwała do 17.05. W czerwcu dostałam 28.06 i trwała do 02.07. Teraz powinnam dostać 02.08 i nie dostałam a kochałam się z mężem 30.07 , 31.07 i 01.08. Bez zabezpieczenia i skończył w środku. A dodam że staramy się o dziadziusia. Czy w takim przypadku gdzie miesiączki są nieregularne. Mogło dojść do zapłodnienia 2 dni przed okresem?
 
reklama
Jesli masz nieregularne miesiaczki to idz do ginekologa na monitoring, czy wgl wystepuje owulacja. Znasz przyczyne takich dlugich cykli? Bylas na kontroli przed rozpoczeciem staran?
 
Można przy długich cyklach zajść w ciążę.. Cykle przed ciążą miałam 36 dni. W ciążę zaszłam w 25 dniu cyklu.
 
A skąd wiesz, że jesteś 2 dni przed okresem? Może jesteś 13 dni przed okresem? Albo 5?
A może już jesteś w ciąży, bo okres to byś dostała 8 dni temu?
 
A byłaś z tym u lekarza?
Masz pewność że w ogóle masz owulacje?

Bo wiesz ja mam cykle rozjechane od 15 do 180 dni. Ale te owulacje mimo wszystko są i w swoim 33 letnim życiu zaszłam w 4 ciąże
 
Cześć, zrobiłam dzisiaj test i wynik jest jakiś nie jasny. Zawsze była niestety tylko jedna wyraźną kreska a dzisiaj druga jakąś bardzo blada. Co sądzicie?
 

Załączniki

  • IMG_20230802_214916.jpg
    IMG_20230802_214916.jpg
    478,8 KB · Wyświetleń: 110
Ja tu widze. Dla pewnosci bym powtórzyła. Boże jak ja bym chciała aby mój test tak wyglądał 😔😔
Trzymam kciuki. Daj znac 🤗😏
 
reklama
Do góry