reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy na tabletkach antykoncepcyjnych można zajść w ciąże?

Dołączył(a)
6 Maj 2024
Postów
13
Mam takie głupie pytanie - czy podczas brania tabletek antykoncepcyjnych z hormonami można zajść w ciążę, jeśli przyjmuje się je prawidłowo, o tej samej godzinie, i nie ma żadnych wymiotów, biegunek ani leków, które osłabiałyby działanie antykoncepcji? Sama jestem na Vibin Mini od grudnia 2023 i ostatnio schizuję, bo przeczytałam na jakimś forum wpisy babek, które zaszły w ciążę pomimo idealnego brania antykoncepcji. Te wpisy były z 2005, więc już prawie 20 lat temu, ale martwię się dalej. Więc dziewczyny, jak to jest z tym zachodzeniem w ciążę przy antykoncepcji? Serio w dzisiejszych czasach można zajść w ciążę przy tabletkach, nawet, jeśli wszystko bierze się idealnie?
 
reklama
Jeżeli wszystko bierzesz o czasie, nie stosujesz leków ani dziurawca, które osłabiają działanie, ani nie miałaś biegunek/wymiotów to zajście w ciążę jest niemożliwe.
 
Do góry