reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy oddajecie 1% podatku i dla kogo?

Na pewno warto ten 1% przekazać komuś, ktoś tych pieniędzy potrzebuje. W tym roku mam zamiar oddać swój procent podatku na Małopolskie Hospicjum dla Dzieci. Na stronie PomóżBudować.pl znajduje się dokładna informacja na jaki cel są zbierane pieniądze. Na pewno warto pomóc tym dzieciakom.
 
reklama
ja tak jak w zeszłym roku przekażę 1% dla Laury wrześniowej panienki rówiesniczki mojego syna.
niestety tak jak piszecie wielu ludzi nie wypisuje rubryki 1% a szkoda bo wielu osobom te pieniązki pomagają.
 
Izabelo-twoj chrześniak ma juz 11 lat mogłabys napisac chodzby na moj Pw jak sie rozwija? tez mam 3 letniego synka z autyzmem....i wciąz myśle co bedzie za lat pare
 
Myślę, że niezależnie od celu czy na fundację czy na konkretną osobę przekazanie 1 procenta zawsze ma sens i można tylko się cieszyć widząc, że coraz więcej ludzi decyduje się na ten krok:biggrin2: Dla nas samych jest to niewiele, ale sumując powstają ogromne fundusze, dzięki którym można nawet uratować komuś życie:tak:
 
Przekaż 1% podatku Michałkowi






Michałek urodził się 4.01.2010r w 34 tygodniu ciąży .
Z opadniętą powieką i niedotlenieniem okołoporodowym ma wzmożone
napięcie mięśniowe.
Jest opózniony psychoruchowo ,potrzebuje pomocy drugiej osoby ,nie
chodzi,nie mówi,
30.08.2011r zdiagnozowano Mózgowe porażenie dziecięce. Objęty jest
opieką psychologa,
rehabilitanta,logopedy
neurologa,ortopedy,okulisty,genetyka .

Środki uzbierane dzięki państwu w Fundacji Avalon chcemy przeznaczyć
na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, wizyty u specjalistów, zakup
leków,
Każdy kto przekaże 1% podatku lub darowiznę dla Michałka Fundacji
Avalon z dopiskiem Maciejewski,1809.pomoże zapewnić Michałkowi warunki
do rozwoju i funkcjonowania w codziennym życiu oraz rehabilitacje
dzięki której mamy nadzieje ze Michałek zacznie chodzić.Wszystkim
darczyńcom z głębi serca dziękujemy.

Link do Bloga Michasia który od niedawna piszemy

:Michaś choruje na mózgowe porażenie dziecięce

W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ

ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)
Wpisać numer KRS: 0000270809
Obliczyć kwotę 1%
Michał Maciejewski,Maciejewski,1809.
 
reklama
Miłosz ma 3 latka, ma autyzm dziecięcy, niedosłuch, autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, alalię sensoryczną, nie mówi, nie patrzy w oczy, nie komunikuje się, nie rozumie mowy, nie zgłasza potrzeb fizjologicznych, długo by wymieniać. Ponieważ większość terapii, leków, wizyt musi być opłacana z kieszeni rodzica nie wystarcza nam na zapewnienie Miłoszkowi większej ilości terapii niż ma obecnie. Leczenie jest drogie, kazdy rodzic chciałby swojemu dziecku zapewnić to co najlepsze jednakze nie zawsze to się udaje w takim stopniu jakbysmy chcieli, tą barierą często bywają pieniądze. Malutki jest też na diecie bezglutenowej, bezmlecznej ze względu na kiepskie trawienie białek.
Zwracam się z prosbą o przekazanie 1 % podatku dla naszego synka, to was nic nie kosztuje wystarczy wpisać w rubrykę
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”Numer KRS 0000186434Cel szczegółowy: Miłosz Kordella 418/K
Miłosz.jpg

Wiecej o Miłoszku na stronie Nasze Miłości
oraz strona fundacji
Apele podopiecznych Fundacji S�oneczko

Serdecznie dziekuję za każdy grosik
 
Do góry