reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy pozytywny?

reklama
Kochana ja tu widzę kreseczkę. Kreska jest oczywiście słaba bo zapewne hcg jest jeszcze niskie bo jesteś przed miesiączka. Ja zrobiłam co pamietam nie cały tydzień przed i miałam również taka kreseczkę co się okazało cisza. Także trzymam kciuki i bądź dobrej myśli! ❤️ mi dwa dni temu ponownie test wykazał kreseczki 2💪🏼❤️
 
Kochana ja tu widzę kreseczkę. Kreska jest oczywiście słaba bo zapewne hcg jest jeszcze niskie bo jesteś przed miesiączka. Ja zrobiłam co pamietam nie cały tydzień przed i miałam również taka kreseczkę co się okazało cisza. Także trzymam kciuki i bądź dobrej myśli! ❤️ mi dwa dni temu ponownie test wykazał kreseczki 2💪🏼❤️
Obyś miała rację 🥰 dużo zdrówka, niech maleństwo zdrowo rośnie w brzuszku ❤️
 
Też widzę kreseczkę ☺️ nie trzeba się specjalnie wysilić aby ją zobaczyć ☺️ zrób badanie z krwi, wtedy nie powinno być wątpliwości. Powodzenia
 
Kochane! Od jakiegoś czasu staramy się o drugie maleństwo, a że mam IO to łatwo nie było. Robiłam testy owulacyjne i żaden z nich nie wyszedł pozytywny... Zawsze druga kreska była dużo jaśniejsza od kontrolnej. Wczoraj bardzo źle się czułam, kręciło mi się w głowie i ciągnęło na wymioty. Do miesiączki dwa dni, ale zrobiłam test ciążowy... Co sądzicie? Dużo zdrówka dla Was 🥰
Widać widać ! Gratuluje i zazdroszczę ♥️
 
Bladziutka, ale widać :) jeśli chcesz idź do labo na betahcg i po dwóch dniach powtórz, będziesz wiedziała, czy wszystko ok. :) A jak nie chcesz z krwi robić, to zrób jeszcze sikanca za dwa dni i zobacz, czy ściemniał choć trochę. :) Gratulacje!
 
Bladziutka, ale widać :) jeśli chcesz idź do labo na betahcg i po dwóch dniach powtórz, będziesz wiedziała, czy wszystko ok. :) A jak nie chcesz z krwi robić, to zrób jeszcze sikanca za dwa dni i zobacz, czy ściemniał choć trochę. :) Gratulacje!
Powtórzyłam dzisiaj test... Dalej taka blada kreska, wogole nie ściemniala... Powinnam się martwić?
 
reklama
Powtórzyłam dzisiaj test... Dalej taka blada kreska, wogole nie ściemniala... Powinnam się martwić?
Jeśli kreska nadal jest, to dobrze. One się różnie wybarwiają i czasem przy wyższej becie może być jaśniejsza niż poprzednia przy niższej... Dlatego pewniej jest zrobić betaHCG z krwi jeśli się martwimy i powtórzyć po 48h, żeby zobaczyć przyrost :)
 
Do góry