reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy prawdziwa miłość zawsze zwycięża?

Zawsze najpierw zrobię, potem pomyślę. Na pewno nie zareagowałabym tak spokojnie. Faktycznie z czasem związek i miłość "powszednieją" jeśli nie dba się o nie. Staram się mieć zawsze choć odrobinę czasu tylko dla nas, ale odkąd pojawił się synek jest to bardzo trudne.
 
reklama
Piękna historia, ale w rzeczywistości nie każdy zareagowałby tak spokojnie- tak jak większość tutaj napisała. Miłość jest jak kwiat, jeżeli nie będziemy podlewać i pielęgnować uschnie. Niestety często zauroczenie mija, wpadamy w codzienność i gubimy gdzieś magię miłości. Nigdy wina nie leży po jednej stronie, trzeba wspólnie pielęgnować związek.
 
Właśnie. Jeżeli nie dbamy o swój obecny związek to każda znajomość czy to stara czy nowa będzie fascynująca, bo będzie to coś nowego, odbicie się od rutyny... Mąż super zareagował ale czy my- kobiety na jego miejscu zareagowałybyśmy tak samo? Bo ja to nie wiem co bym zrobiła, po mimo to że staram się by było wszystko ok zawsze i mnie może spotkać taka wiadomość od męża. I również polecam film "Pożądanie" :)
 
Myślę, że to bardzo indywidualna kwestia. Każdy człowiek jest inny, każdy związek jest inny. Grunt to dbać i doceniać co się ma.
 
Niestety miłość nie zawsze wystarcza. Teraz rozumiem słowa ludzi starszych i bardziej dojrzałych, którzy kiedyś mi tak powtarzali.
 
Nie wszyscy potrafią tak spokojnie podchodzić do takich sytuacji i do takich informacji. Większość z nas reaguje raczej impulsywnie. Takie sytuacje pokazują że miłość jest w stanie dużo przetrwać nawet po wielu latach. Ale wydaje mi się ze to też kwestia pielęgnowania związku, dbania o niego i rozpalania go na nowo ;)
 
Piękne, gdyby mój mąż sie tak zachował, na pewno moje życie wyglądałoby teraz inaczej. Dlaczego nie każdy trafia na taką drugą połówkę?
 
reklama
Wszystko pięknie...tylko żeby dbać o miłość musi ona naprawdę istnieć między dwojgiem osób, po drugie trzeba chcieć dbać i pielęgnować to uczucie każdego dnia..można faktycznie porównać to do np. podlewania kwiatów. W każdym razie kryzys w tej troche mało prawdopodobnej historii zażegnany :) Osobiście uważam, że podstawą wręcz fundamentem trwałego,lojalnego i prawdziwego związku jest przyjaźń, a wierność to siła...no i trzeba być "głodnym" tej drugiej osoby nawet po 5 czy 10 latach związku, a żeby tak było wymaga to niewątpliwie duzo pracy i wysiłku ze strony każdego partnera ale i chęci..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry