reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy robic badania na DOWNA ?

Zrobic badania na DOWNA czy nie?


  • Wszystkich głosujących
    31
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Już po USG genetycznym i jest wielka, przeogromna ULGA:-) NT 1,00 mm, CRL 49,00 mm. Wg USG 11+3, wg LMP 11+0. Dziecko obejrzane przez dobrego specjalistę, który powiedział, że wg niego to bardzo ładne dziecko, i gdyby nie mój wiek, nie kierowałby mnie na test podwójny. Oddałam jednak krew do badania, wynik za ok. 2 tyg. Wtedy obraz będzie pełniejszy, ale lekarz twierdzi, że nie spodziewa się zmiany w ocenie płodu. Myśli, że jeśli w tabelach określone zostanie podwyższone ryzyko to wyłącznie z uwagi na mój wiek.

No nic... Czekam dwa tygodnie, ale... uff! o ile spokojniej:-) Rozumiecie mnie jak nikt, prawda?;-)
 
Kacha... Dziękuję bardzo za ciepłe słowa! Ech... wzruszona dzisiaj jestem do granic wytrzymałości kanalików łzowych... ;-) Ale to łzy szczęścia. Po prostu. I... Jejka! To chyba moje pierwsze łzy szczęścia w życiu! Hmm... A wobec tego już widzę jak kajakiem z porodówki wypływam... ;-):-D
 
Karjoka: ogromne gratulacje! bardzo, bardzo się cieszę, że wyniki są dobre! I dobrze pamiętam to uczucie - czułam się bardzo podobnie po swoich badaniach;-) Teraz weź głęboki oddech i spokojnie dryfuj z coraz większym brzuszkiem w nieuchronnym kierunku porodówki:-D
 
reklama
Dziękuję serdecznie i nadal łzawo;-) Tak... dryfujemy sobie obydwoje - ja i Groszek i mam nadzieję, że już do końca szczęśliwie:-)

Przepraszam za nadużywanie wątku te z Was, które szukają konkretnych informacji na temat badań prenatalnych. Niemniej dla nich moje wiadomości mam nadzieją będą wsparciem. Mam bowiem 39 lat. Zanim Groszek się urodzi będę miała 40. To moja pierwsza ciąża. I jak widać... narazie wszystko jest ok. I... ech... modlę się aby tak już było.

Dziękuję Wam raz jeszcze za kciuki i wsparcie:-)
 
Do góry