reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ta beta jest za niska? poczatek ciąży

reklama
W takiej sytuacji jest to wg mnie normalna beta w terminie 14 dni po owu.
teoretycznie też tak sobie tłumaczę... po prostu widząc górną granice i.moj wynik zrobiło mi się słabo... I wróciły te wspomnienia z poprzedniej ciąży... nie spodziewałam się, że tak.mnie to dojedzie no ja z tych twardych i zadaniowych... a tutaj po prostu siedzę i ryczę mimo, że nawet nie wiem czy mam powód. Paranoja...
 
Cześć, jestem.po poronieniu pierwszej ciąży dokładnie rok temu, w sobotę wyszedł mi pozytywny test(miesiączka byla 22.10, a owulacja 6.11), jutro spodziewana miesiączka, a dziś dostałam wynik bety i jestem załamana... wynosi tylko 127 gdzie wg miesiączki to początek 5 tygodnia... chce mi się płakać bo pewnie czeka mnie znowu ten dramat...
Ja dzień przed miesiączką miałam 80.46... jeśli już zbadała betę to najważniejszy jest przyrost... czyli zbadaj drugą po 48 h lub 72. Głowa do góry.
edit:
sprawdź raz przyrost(48 lub 72) jeśli będzie dobry to już spokojnie czekaj na pierwszą wizytę .. No chyba, że wydarzy się coś niepokojącego (musisz myśleć pozytywnie, że ta ciąża skończy się dobrze)
 
Ja dzień przed miesiączką miałam 80.46... jeśli już zbadała betę to najważniejszy jest przyrost... czyli zbadaj drugą po 48 h lub 72. Głowa do góry.
edit:
sprawdź raz przyrost(48 lub 72) jeśli będzie dobry to już spokojnie czekaj na pierwszą wizytę .. No chyba, że wydarzy się coś niepokojącego (musisz myśleć pozytywnie, że ta ciąża skończy się dobrze)
tak po 48h kolejne badanie, a jak dalej rozwinęła się Twoja ciąża - jeśli chcesz powiedzieć oczywiście...
 
tak po 48h kolejne badanie, a jak dalej rozwinęła się Twoja ciąża - jeśli chcesz powiedzieć oczywiście...
Córcia ma roczek :). Wszystko było dobrze jak w każdej poprzedniej ciąży.
(We wcześniejszych ciążach nigdy nie badałam, bo kilka lat temu aż tak się tego nie praktykowało). Teraz zrobiłam, bo robiłam kilka 4 dni przed @, bo czułam się inaczej niż zwykle i musiałam wiedzieć(wtedy beta miała 20,46). No i zrobiłam drugą po 72 h
 
Ja w pierwszej ciąży w dniu spodziewanej miesiączki miałam betę 91. Myślę, że nie masz powodu do niepokoju z tym wynikiem. Staraj się być dobrej myśli :)
staram się naprawdę, raz że nie chce się stresować, dwa że przez ten rok zrobilm tak wiele, poświęciłam tak wiele i zadbałam o tak wiele... by ta kolejna ciąża mogła się udac...że już nie wiem co mogłabym zrobić więcej i lepiej.
Więc jedyne co mogę teraz zrobić to dbać o siebie i być dobrej myśli...
 
reklama
Córcia ma roczek :). Wszystko było dobrze jak w każdej poprzedniej ciąży.
(We wcześniejszych ciążach nigdy nie badałam, bo kilka lat temu aż tak się tego nie praktykowało). Teraz zrobiłam, bo robiłam kilka 4 dni przed @, bo czułam się inaczej niż zwykle i musiałam wiedzieć(wtedy beta miała 20,46). No i zrobiłam drugą po 72 h
te Wasze historie mnie uspokajają... to faktycznie nie był wysoki wynik, a tu proszę... 💜
skąd te kosmiczne normy... jak się nie zestresować mając 127 gdy górna granica normy to 750...
 
Do góry