reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Dziewczyny pomóżcie.
Odebrałam wynik bety, który wynosi 50.
Lekarz powiedział,że jest zbyt mała :( chciałam aby jutro mi powtórzył, ale powiedział,że nie zrobi tego po 48 h tylko po 72h czyli dopiero w czwartek. Napiszcie prosze czy na 4 tydzien ciąży ta beta jest faktycznie za mała? Ile procent musi przyrosnac po tych 72h?
Zaczynam się martwić 😭
A czy lekarz widział cokolwiek na usg?
 
reklama
A czy lekarz widział cokolwiek na usg?
Wynik powyżej 5 świadczy o ciąży. Pojedyncza wartość nie ma żadnego znaczenia, jedna na tym samym etapie będzie miała 50, kolejna 250. Najważniejszy jest przyrost pomiędzy 48h a 72h. Proponuje wykonać jeszcze raz betę i wtedy zobaczysz jak wypada sytuacja. Na usg będzie widać coś przy stężeniu bety ok 1000
 
Wynik powyżej 5 świadczy o ciąży. Pojedyncza wartość nie ma żadnego znaczenia, jedna na tym samym etapie będzie miała 50, kolejna 250. Najważniejszy jest przyrost pomiędzy 48h a 72h. Proponuje wykonać jeszcze raz betę i wtedy zobaczysz jak wypada sytuacja. Na usg będzie widać coś przy stężeniu bety ok 1000
No właśnie chciałam zrobić ponownie jutro,ale powiedzial,że nie zrobi mi po 48h tylko po 72h. Jaki przyrost w % powinien być po 72h? Po 48h wiem,że 60%.
 
No właśnie chciałam zrobić ponownie jutro,ale powiedzial,że nie zrobi mi po 48h tylko po 72h. Jaki przyrost w % powinien być po 72h? Po 48h wiem,że 60%.
Po 72 h powinno być min. 100% przyrost , kalkulatory tez sa , u mnie mimo ze kalkulator pokazal za niski przyrost ,ciaza rozwijała się książkowo i urodziłam zdrowa córeczkę
 
reklama
Do góry