reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

ja przytyłam 6kg i mam drugi podbródek, mój facet mi docina z tego powodu. SŁUCHAJCIE! Coś mi się dzieje z sutkami, pokazałam siostrze która jest w ciąży i mówi że na początku miała takie same. Sutki mi sinieją i w środku te dziurki są białe.... a na brodawce mam takie krosty wyczytałam, że to gruczoły mlekowe.. siostra jak zobaczyła wysłała mnie po test i jedna kreska. zrobiłam go popołudniu, nie mam pojęcia czy to za wcześnie test zrobiony czy po prostu trzeba rano... :((


Katarzyno, myślę, że pora kiedy robiłaś test, nie ma znaczenia, ja robiłam i rano i wieczorem potem sobie darowałam, aż w końcu zrobiłam około 16 i pokazało 2 kreski w ekspresowym tempie. hm, a myślałaś może o zaburzeniach hormonalnych po odstawieniu tabletek? radziłabym Ci zrobić betę i po becie z wynikiem iść do lekarza, żeby Ci potwierdził lub wykluczył ciążę. gdybyś Ty widziała moje piersi i sutki teraz to byś się przestraszyła -pełne żyłek i brodawki na pół piersi w kolorze nie wiem mocnego brązu conajmniej.
 
reklama
No w ciąży rosną sutki strasznie. Byłam dzisiaj u lekarza i nic na usg nie widział, jestem umówiona na usg na za dwa tygodnie bo powiedział ze może jestem dopiero 2 tygodnie w ciąży i nic nie widać. Nie wiem, może to zaburzenia po odstawieniu tabletek, chyba trzeba będzie się postarać ZNOWU w tym miesiącu....
 
Witam wszystkich,
tydzień temu dowiedziałam się że jestem w ciąży, dokładnie nie wiem który to tydzień ponieważ zajść musiałam tydzień przed wizytą u ginekologa i na badaniu nie było jeszcze nic widać. Ale piszę w zupełnie innej sprawie, ja również tak jak Wy mam bóle podbrzusza, w zasadzie to dopadły mnie dziś wieczorem, martwię się trochę o swoją kruszynkę. Kolejna wizyta we wtorek, ale muszę się przyznać że ból mnie wystraszył od razu pomyślałam sobie że mogę poronić. Wydaje mi się że przesadzam, ale jest to dla mnie pierwsza ciąża i do końca jeszcze nie wiem co jest normą a z czym należy udać się do lekarza. Możecie napisać coś o tych bólach.
Z góry dziękuję za odpowiedzi Aga.
 
Bóle podbrzusza są częstym objawem we wczesnej ciąży. Nie forsuj się, dbaj o siebie a wszystko będzie dobrze. We wtorek zapytaj lekarza o wszystko co Cię niepokoi. Poza tym to forum to bardzo dobre kompendium wiedzy, znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań.
 
Hej Kasiu
Kiedyś b.dawno temu tutaj się wypowiadałam u mnie było tak, że w 4 tyg. lekarz na usg nic nie widział,a tydz. później ot pojawiło się male serduszko.. tylko, że w 7tyg poroniłam....teraz mam tak jak ty z tym krwawieniem i czekam na razie jakoś boję się zrobić test;/ ale 2 dni miałam okres, a potem 1 czy 2 dni plamienie piersi są powiększone lecz nie są tkliwe i nie bolą tak jak wtedy..jakieś inne objawy to jestem bardzo senna, zmęczona wręcz bez życia..brzuch boli, ale nie bardzo wydaje mi się, że to może przed @ ale się okaże. Napisz co u Ciebie ;-)
Pozdrawiam ;* wszystkie
 
W pierwszej ciąży miałam tak silne bóle brzucha, że te przed okresem to pikuś. Trwały do ok 7 tc. W drugiej ciąży (obumarłej) ból był juz dużo słabszy. :tak:
 
Cześć dziewczyny ! w kwietniu podjęliśmy kolejne próby, miesiączka spóźnia mi się już trzeci dzień, mam żółte upławy , temperatura utrzymuje się na poziomie 36,8-37,1 (zazwyczaj mam poniżej 36) i dzisiaj doszedł taki straszny brak apetytu i straszne mdłości od 2 w nocy mi coś na żołądku leży... mam bóle takie jak przed miesiączką i mi mokro ale nie widzę krwi tylko żółto mleczny śluz ! już dzisiaj rano się załatwiałam ale jakbym teraz zrobiła test to jakie są szansę , że wyjdzie ?
 
Objawy ciąży jakie mi w pierwszych dniach pojawiły się po zrobieniu testu to upływ żółtego śluzu który mnie zaniepokoił, do tego doszedł zapacho wstręt i niestety od pierwszych dni wymiotowałam przed, po posiłku czułam zapachy wcześniej mi nie przeszkadzające. Nie zbliżałam się do lodówki nie mogłam sama sobie nic ugotować i tak wszystko lądowało w wc. Na te upławy brałam lek przeciw grzybiczny do tego Duphaston ten ostatni lekarz zapisuje gdy może być prawdopodobieństwo ciąży zagrożonej.
 
Ja mialam brazowe uplawy trzy dni i dzis rano test ciazowy pokazal druga kreske. Slabsza ale jest! Pokazala sie po 2 minutach. Temperatura skoczyla o 0.2 stopnia, mam powiekszone i bolesne piersi. Uplawy juz mniejsze, kilka kropel doslownie. Jutro dzwonie do gina, chociaz to wczesnie 13DPO. No ale znaki sa wiec i nadzieja jest!:tak:
 
reklama
Ja od samego początku, zanim nawet zrobiłam test, czułam że jestem w ciązy...Miałam podwyższoną temperaturę- ok. 37, bolesność piersi, senność...na teście 2 kreski pojawiły się na 3 dni przed planowaną miesiączką, więc bardzo wcześnie...
 
Do góry