reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Witajcie. Czy już w 18 dniu cyklu przy 28, mogę odczuwać bol w podbrzuszu jak na okres ? Zawsze takie bóle mam dzień przed miesiączka..
 
Opóźniona owulacja ? Mozliwe, chociaż te bóle towarzyszą mi już od 15 dnia cyklu. A w 12 wspolzylam. Może w tym miesiącu się przesunęła..
 
Też mi się wydaje, że to owulacja. I tak za pewne znacznie opóźniona. No ale jeżeli jesteś jakoś mocno zaniepokojona to się udaj do lekarza. Doskonale to rozumiem bo też czasem panikara jestem i jakieś najmniejsze sygnały wyprowadzają mnie z równowagi :)
 
Hej Mam 32-dniowy cykl i w gruncie rzeczy 5 dnia każdego miesiąca miałam regularną miesiączkę. Wspołzylam z moim partnerem na 3 dni przed domniemaną owulacja. Zaczynam się obawiac ponieważ mam bardzo tkliwe piersi i spoznia mi sie miesiaczka, zaledwie 3 dni ale.... Zaczynam się obawiać ponieważ nigdy nie miałam takiej sytuacji i zawsze co do dnia wszystko się sprawdzalo.. Możliwa jest ciąża w tym przypadku? Zastanawiałam się nad testem ciążowym lecz nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie.
 
Spokojnie możesz zrobić test.
I przy współżyciu ciąża zawsze jest możliwa. Szkoda tylko, że nie pomyślałaś o tym wcześniej.
 
Jest seks - może być ciąża. ZAWSZE.
Kup test i zrób, przecież najlepiej robić go NAJWCZEŚNIEJ w dniu spodziewanej miesiączki, nie wiesz tego?
 
reklama
Hej Mam 32-dniowy cykl i w gruncie rzeczy 5 dnia każdego miesiąca miałam regularną miesiączkę. Wspołzylam z moim partnerem na 3 dni przed domniemaną owulacja. Zaczynam się obawiac ponieważ mam bardzo tkliwe piersi i spoznia mi sie miesiaczka, zaledwie 3 dni ale.... Zaczynam się obawiać ponieważ nigdy nie miałam takiej sytuacji i zawsze co do dnia wszystko się sprawdzalo.. Możliwa jest ciąża w tym przypadku? Zastanawiałam się nad testem ciążowym lecz nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie.
Zrób test bedziesz miała pewność:p
 
Do góry