reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

No to ja miałam całodniowe nudności, ale bez wymiotów, przez pierwsze 4 miesiące. Mogłam jeść tylko owoce, reszta była ochydna. Wszystkie zapachy mnie drażniły, nienawidziłam głównie sera i wszystkich rodzajów mięs.

Oprócz tego, bolało mnie podbrzusze, ale bardzo mało, byłam straaaaaasznie senna, płaczliwa, wiecznie zmęczona. A moja bratowa, jak mnie zobaczyła, gdy ja sama jeszcze nie wiedziałąm, że jestem w ciąży, odrazu wiedziała, co sie święci. czasem poprostu to się wyczuwa.
 
reklama
Witam Dziewczynki !!!
Mam pytanko czy bole podbrzusza i jajnikow moze byc tez za sprawą ciązy a nie tylko miesiączki ? Bo dodam ze staramy sie o dzidzie i mam takie dziwne bole jak narazie tylko takie ale teraz jak mnie zakuło to myslałąm ze umre co to jest za bol Bo na miesiączke mam inne bole
icon12.gif
Czekam na miesiączke ktorej mam nadzieje nie dostac Czekam na wasze mysli Pozdrawiam serdecznie :) Moze jest jednak szansa ze bede szczesciara :)
icon10.gif
 
A i w jakim czasie po zapłodnieniu moga te bole wystąpic
icon10.gif
Mam nadzieje ze niczego sobie nie wkrecam Buziaki dla was
icon6.gif
 
hejdziewczyny
ja tez sie zastanawiam jakie sa te pierwsze objawy, robilam test na owulacje ktora wedlug wykresu mialam w niedziele, ale test zrobilam dzis tzn w srode i jest juz po owu, a probowalismy w niedziele z M i wczoraj doprawilismy, ale po tej niedzieli to w poniedzialek tak mnie brzuch bolal ze cos strasznego, tak sie rozkrecal od rana a na wieczor koniec nie dalam rady chodzic, we wtorek mniej a dzis tak kuje raz lewy jajnik raz prawy ale bardziej prawy, nie chce sobie robic nadziei ale chcialabym byc juz w ciazy, bo przybieram sie do tego zajscia, a to raz na tak a zaraz na nie, a to wyszlo tak spontaniczne to staranko- fajnie by bylo gdyby sie udalo, moze jutro powinnam sprawdzic tempke, a to zawsze rano trzeba mierzyc??

pozdrawiam
 
Zycze ci tego z całego serduszka tez miałam takie bóle i cały czas jeszcze czekam na @ i mam nadzieje ze nie przyjdzie bo marzymy o dzidziusiu pozdrawiam :*:) buziaki
icon11.gif
 
Cóż- moje objawy nie były specjalnie wymyślne: ot, koszmarne bóle piersi, podbrzusze jak przed @, lekkie kłucie w boku. Ponadto zaczął odrzucać mnie zapach mango mojego ukochanego masła do ciała - to z ciekawostek. Zabroniłam mojemu TŻ używać go do odwołania.
Zresztą jak ktoś jest bardzo ciekawy to można zrobić test beta hcg ilościowo z krwi - daje wyniki pozytywne już w pierwszych dniach po zapłodnieniu. Ale z drugiej strony takie najmniejsze fasolki często nie dożywają do terminu spodziewanej @ i niby wynik pozytywny, a @ się pojawia i ciąży brak...
 
Moja @ była planowana na dzis :)) ale jak narazie cisza w eterze
icon10.gif
jestem dobrej mysli, ale kłucie to co rusz mam jakies dziwne poczekam jeszcze kilka dni i tescik
icon6.gif

Trzymajcie kciuki :) Pozdrawiam serdecznie .
icon10.gif
 
Buzka, dolaczam sie do kciukow :tak:

Mnie odrzucilo na samym poczatku ciazy (jak jeszcze nie wiedzialam, ze jestem) od piwa i innych alkoholi (widocznie reakcja obronna organizmu ;-)). Mdlilo mnie tez na sama mysl o kebabach i fastfoodach. Poza tym zaczely szczypac mnie sutki i bolal mnie brzuch jakbym miala jakas niestrawnosc - bylam nawet na tygodniowym L4,bo lekarz rodzinny stwierdzil grype zoladkowa :-)
Jak nie dostalam @, a zawsze mialam bardzo regularne, to wiedzialam juz, ze mam w brzuchu fasolke :tak: ale test zrobilam dopiero po ok. 3 tygodniach - to byl chyba 5 tc.

Gosia, tez mnie odrzucilo od czekolady i ogolnie slodyczy, za to parowki moglam jesc kilogramami (a wczesniej ich nienawidzilam :-D)
 
Gosia_k23, sandra1982 - mnie jeszcze bonusowo odrzucało od alkoholu. Jako wielka fanka lodów nie byłam w stanie zjeść lodów o smaku malaga (2% alk., jak się okazało). A patyczka nasączonego spirytusem salicylowym nie mogłam trzymać blisko twarzy, bo mnie skręcało.

Za to "dobry fastfood" - tzn. pyszny, sprawdzony i chudy kebab z wielką ilością warzyw mogłabym wsuwać bez przerwy -zwłaszcza na początku ciąży.
 
reklama
Witam :)
Dobrze trzymałyscie te kciuki za co wam bardzo ale to bardzo dziekuje :)
Dzis rano testowałam i zgadnijcie co ujrzałam
icon10.gif
normalnie 2 wyrazne krechy
ach alez jestem szzesliwa dziekuje , dziekuje, dziekuje wam kochane :)) niewiem co mam robic z tej radosci :) jeszcze do mnie nie dotarło :) lece sie połozyc buziaczki dla was :) pa zajrze potem
icon10.gif

 
Do góry