reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam !!!
No mnie coraz bardziej doskwiera bol podbrzusza i piersi :)
Ale czego sie nie robi dla tej malenkiej fasolinki , która jest w okresie zadomawiania sie :)
icon10.gif
Pozdrawiam i zycze sukcesów
icon6.gif
 
reklama
PS. chodz w ostatnim czasie moj luby swierdził ze piersi tez mi sie powiekrzyły czym nie zmartwił sie zbytnio wrecz przeciwnie
icon10.gif
 
U mnie "efekty" ciazy byly natychmiastowe juz 3-go dnia po zaplodnieniu bolaly mnie piersi i to tak dosc porzadnie a wiedzialam, ze do okresu jeszcze sporo czasu... No i to uczucie w srodku... Ja po prostu WIEDZIALAM;-) Ale test pozytywny wyszedl dopiero 2 tygodnie pozniej...
 
Witam dawno do was nie zagladałamale to chyba przez te moje dolegliwosci mdlosci nie daja mi spokoju STRASZNE
icon11.gif
ale znosne:) no i od niedawna zawroty głowy to jest dla mnie bardzo uciazliwe bo dosłownie nie mam ochoty nic robic jednak niedlugo wesele siostry i urlop jednoczesnie w miescie rodzinnym. Do Czestochowy jedziemy moze choc na chwilke zapomne o niesfornych dolegliwosciach pozdrawiam :) Buziaczki
icon10.gif
 
jest mi niedobrze chociaz nie wymiotuje, moze dlatego że nie mam apetytu a to raczej przez nerwy.. pozatym juz przeszkadzają mi zapachy:( czasami (często wieczorami) czuje ból w podbrzuszu tak jak przy zblizającym się okresie.. piersi bardzo bolą.. bardziej miż przd okresem i zupełnie inaczej.. naszczęście nie mam jeszcze huśtawek nastroju heh
 
Cześć!:-)
U mnie było mega roztargnienie: 40 min poszukiwania kluczyków do samochodu:no:, godzinne spóźnienie na spotkanie, które miałam 2 ulice od mojego domu, bo... nie mogłam znaleźć drogi :baffled:, zapominałam o sprawach do załatwienia...

A fizycznie: ciągłe sikanie, apetyt zwiększony (jak się upewniłam w swych przypuszczeniach- za pomoca testu, oszalałam i jadłam za dwoje, teraz mi przeszło)- natychmiast 1 kg więcej:eek:, powiększony brzuch (jeszcze inaczej niż z obżarstwa:-D)bolesność piersi i odrzucało mnie po machu papierosa:-).

No i to niesamowite uczucie-przypuszenie graniczące z pewnością, że się dzieje coś zupełnie nowego. :-)
Zreszta było po mnie widać- jeszcze przed potwierdzeniem, pewna była moja koleżanka, jak tylko mnie zobaczyła i... moja Babcia!!! Kobiety to widzą!;-)


A potem już z górki- test z dwoma krechami, test krwi i wielka radość :tak:!
 
a ja wlasnie przechodze pierwsze objawy albo i kolejne, ale doskonale pamietam te pierwsze: cos jak przed zblizajacym sie okresem, czyli wszystko mnie denerwowalo, rano mdlosci (chociaz nie wiedzialam czemu i z jakiego powodu, skladalam to na poczet nerwowej atmosfery w pracy), straszne zmeczenie, nie mialam na nic ochoty ani sily, ciagle niewyspana i problemy z kierowaniem autem, trudno mi bylo sie skoncentrowac.
a teraz to juz masakra: mdlosci mnie nie opuszczaja na krok, nie wymiotuje ale to co czuje to przekracza moje wszelkie wyobrazenie o mdlosciach (najgorzej ze trwaja calymi dniami), powinni intensywniej reklamowac efekt zajscia w ciaze ;) nie radze sobie z tym zupelnie :( jestem ciagle zdenerwowana, ze nie moge normalnie funkcjonowac, nie moge zasnac w nocy, czesto sie budze i dobija mnie ciagle jedzenie chleba z maslem :( nie mowiac juz o strasznym smaku w ustach- taki dziwny posmak... z niecieprliwoscia czekam na koniec tych zlych efektow....mam nadzieje...ze on nastapi ;)
 
Ja miałam bardzo szybko mnostwo objawów. Trzy dni po sprawczym przytulanku, z rana miała takie paskudne prądy od kręgosłupa do łydek aż. Było mi słabo i czułam się fatalnie. Nie zdawałam sobie wtedy z sprawy z powodu tego samopoczucia!

Zaraz potem doszło uczucie piłeczki w kroczu. Miałam wrazenie, ze mi zdrętwiała i odpadnie.. Gdy tam zajrzałam z lusterkiem, zobaczyłam sinogranatowe wargi i zbielały przedsionek pochwy. Ach i ten bol piersi.. potworny! Nie mogłam nosic stanika, nie mogłam bez niego chodzic. Z sutkow płynęła przezroczysta maź. Mysłałam wtedy, ze to taki bardzo spozniony okres bedzie, bo bolało mnie podbrzusze.

Testy ciążowe nic nie wykazały. Ginekolog kazał mi sie puknąc w głowe- to jest cytat. Wiec czekałam, co bedzie dalej.

Po trzech tygodniach nieudanych testow zjawiło sie jeszcze to straszne"zapalenie pęcherza". Tak wtedy myslalam. Parcie na mocz co 15 minut. Lekarka rodzinna zamiast lekow, kazała mi zrobic test. Spojrzałam na nią, jak na stuknietą.. ale miała rację.. Piękne grube krechy :)

A te sławne mdłosci.. no coż.. pojawiły się ok 8 tygodnia, ale na szczescie bez wymiotow. Krotko, na pare minut po przebudzeniu. Ustepowały po wypiciu herbaty lub delikatnej kawy. Wszystko puściło po 12 tygodniu. Teraz mnie tylko sutki bolą (jutro zaczynam 19 tydzień)
 
hej!a czy to mozliwe że jestem w ciąży pomimo tego że miałam okres?moja koleżanka tak miała , więc nie wiem , byc może tak bardzo chce mieć dziecko i to coś tkwi we mnie tak bardzo i jest silniejjsze ode mnie!więc pewnie to złudzenie:-(
 
reklama
Okres podczas ciazy sie zdarza, ale bardziej jako niewielkie plamienie. Nie przypomina typowej @. Po tym mozna je odróżnic. Jest brązowy i gęsty. Jesli ma postac skrzepow, zwykle świadczy o poronieniu.
Złudzenia rozwieje test. Jesli masz jakies watpliwosci, zrob go :)
Dodam tylko, ze jesli jestes w ciazy, to zadne krwawienie nie jest dobre.
 
Do góry