reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

U mnie brak miesiączki testy po tyg robione wyszły pozytywne a zrobiłam ich kilka od samego początku zero objawów dopiero później zaczęło mi przeszkadzać metro i jednego pięknego dnia w urodziny przyszłego tatusia wymiotowałam po raz pierwszy i ostatni...i jedyne co to mega senność to mój jedyny objaw :sorry2:
 
reklama
ja też z tych bezobjawowych, zarówno w 1 ciąży jak i teraz
mam wrażenie że powinnyśmy się cieszyć, że nie mamy mdłości etc bo jak słyszę co dziewczyny mają to mi ich strasznie żal...
 
Ja postanowiłam zrobić test ciążowy jeszcze przed planowym okresem, tylko dlatego, że bolały piersi - trochę mocniej niż na okres, za to dużo wcześniej (już od 1 tygodnia po zapłodnieniu) i dopadało mnie to dziwne przeczucie. Oprócz tego mdłości nie miałam... A właściwie miałam, ale takie jakie ma się czasem po kiepskiej kolacji, nadmiarze kawy i krótkim śnie - miewałam takie same poranne mdłości na studiach i później wstając do pracy :) Przechodziły po herbacie i kanapeczce (a wzmagały się troszkę po jabłku na pusty żołądek ;p) :cool2:
I senność. Straszna senność. Mogłabym spać całymi dniami (i tak robiłam), ale byłam pewna, że to przez dopiero co rzuconą pracę (same nocki tydzień na tydzień) i rozregulowany przez to zegar biologiczny :]

Właściwie jak na to teraz patrzę, to objawów nie było, dopóki test nie pokazał 2 kreseczek - były tak ledwo zauważalne, że zaczęłam zwracać na nie uwagę dopiero kiedy już wiedziałam :D Szybciutko przeszły i do teraz (38 tydz.) nic a nic :) No może poza wielkim brzucholem, bólami krzyża i mięśni, i wiercącą się Lilką :-D
 
ja też nie mam żadnych dokuczliwych objawów i niezwykle się z tego cieszę :)))
oczywiście spać mi się chciało w początkowym okresie, toteż ucinałam sobie w ciągu dnia drzemki, teraz jestem w 14 tygodniu i w ogóle nie czuję się jakbym była w ciąży (poprzednią też dobrze znosiłam ale miałam zgagę po produktach z cukrem i białą mąką- ale jak to odstawiłam było super)
 
Powiem wam kochane ze macie duzo szczescia nie majac objawow ciazy :-) Ja wymioty mialam chyba do 5 miesiaca i to nie tylko rano:szok:
 
hej :)
ja ogólnie czuję się dobrze :) jeśli nie liczyć: spuchniętych dłoni (nie mogłam ściągnąć obrączki :), bolących od czasu do czasu plecków :), spać też nie za bardzo się wysypiam, bo od leżenia to na jednym to na drugim boku bolą mnie biodra :), no i tak ze 2 razy w nocy muszę siusiu ;) mdłości miałam tylko do 9 tygodnia. A teraz to jest już mój 34 tydzień :)

 
Ostatnia edycja:
hej :)
ja ogólnie czuję się dobrze :) jeśli nie liczyć: spuchniętych dłoni (nie mogłam ściągnąć obrączki :), bolących od czasu do czasu plecków :), spać też nie za bardzo się wysypiam, bo od leżenia to na jednym to na drugim boku bolą mnie biodra :), no i tak ze 2 razy w nocy muszę siusiu ;) mdłości miałam tylko do 9 tygodnia. A teraz to jest już mój 34 tydzień :)


Skąd ja znam bolace biodra od spania na bokach :-D
 
reklama
A myślałam, że to ja mam takie niewygodne łóżko :laugh2:

Podobno tak działa relaksyna, więc leżąc na boku cierpimy podwójnie... :zawstydzona/y:
 
Do góry