reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża???

Dołączył(a)
11 Październik 2017
Postów
2
Witam. Zacznę od tego że mam zespół policystycznych jajników zanim zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne starałam się o dzidziusia 5miesiecy i nic poszłam do ginekologa przypisal mi tab anty na 4 miesiące powiedział że to po to żeby wyciszyć jajniki a po odstawieniu będzie mi szybciej zajść w ciążę odstawilam tabletki we wrześniu miesiączkę dostałam 15.09 kochałam się z mężem w dni płodne od 24.09 do 30.09 tydzień po dniach płodnych zaczęłam miewac co jakis czas bóle na dole brzucha takie jak na miesiączkę ale są słabsze i czasami klucie nigdy tak wcześnie boli na okres nie miałam zazwyczaj zaczynały się dzien przed co chwilę jestem głodna i strasznie na słodkie mnie bierze i czasami mam lekkie zawroty głowy a i mierzyłam temperature w pochwie mam troszkę powyżej 37 stopni wiec zastanawiam się czy mogłabym być w ciąży już tyle się staramy sama nie wiem co o tym myśleć napiszcie jakie mialyscie objawy we wczesnej ciąży a na zrobienie testu Jeszce troszeczkę za wcześnie mam 2 dni do spodziewanej miesiączki.
 
reklama
Na twoim miejscu poszłabym do apteki po test a drugi wykonałabym w dniu miesiączki
Testy nie są takie drogie
Mnie test z bladziutka kreska wyszedł w południe 9 dni po owulacji a dzisiaj skończył roczek Pozdrawiam i życzę dwóch kresek
 
Niestety Twoje objawy raczej wskazują na odstawienie hormonów niż na ciążę.
To zdecydowanie za wcześnie na zachcianki i inne objawy. Jeśli nie mierzysz temperatury codziennie rano, to taka temperatura niestety o niczym nie świadczy. Musiałabyś zaobserwować skok temperatury i jej utrzymywanie się na wyższym poziomie.

Ale skoro był seks - może być i ciąża. Jeśli jesteś pewna co do owulacji, myślę że jutro możesz spokojnie zrobić test.
 
reklama
Niestety Twoje objawy raczej wskazują na odstawienie hormonów niż na ciążę.
To zdecydowanie za wcześnie na zachcianki i inne objawy. Jeśli nie mierzysz temperatury codziennie rano, to taka temperatura niestety o niczym nie świadczy. Musiałabyś zaobserwować skok temperatury i jej utrzymywanie się na wyższym poziomie.

Ale skoro był seks - może być i ciąża. Jeśli jesteś pewna co do owulacji, myślę że jutro możesz spokojnie zrobić test.
Tez tak moze byc to prawda ze za szybko ma objawy tydzien po troszke..
A temperatura to w ogole miarodajna nie jest chyba
 
Do góry