reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciemieniucha?

Paula7729

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Sierpień 2022
Postów
31
6 tygodniowy bobas i sucha skora na głowie czy ciemieniucha? Zaczelo się od czoła teraz jest już na czubku główki a z czoła zeszło. Mam wątpliwości czy to na pewno ciemieniucha ponieważ nie zrobiła się skorupa wyglada to bardziej jak schodząca skóra. Jak sobie z tym poradzić?
Screenshot_20230601_191515_Gallery.jpg
 
reklama
Ciemieniucha przybiera różne formy. Znam Dziecko, które miało ciemieniuchę wyglądającą właśnie jak schodząca skóra. Polecam kupić szczoteczkę do zębów ultramiękką i olejuszkę na ciemieniuszkę. Nałożyć olejek na miejsca gdzie jest ciemieniucha, odczekać z godzinkę, a potem bardzo bardzo delikatnie zszczesywać to szczoteczką, tak jakby pod kątem. Szczoteczkę wcześniej wyparz.
 
Według mnie tez ciemieniucha, moje dzieci mialy początkowo podobne pęcherzyki, ktore potem przekształcały sie w żółta skorupę
 
Do góry