reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to juz lato?? jak ubierac??

Maj w zaleznosci od miejsca spaceru ubrany jest roznie, ale przeważnie na cebulkę z możliwością szybkiej modyfikacji stroju. Rajstopy chwilowo zostały odstawione, chyba, że niania w spódniczkę Maja ubierze. Od jutra ma przyjść ochłodzenie więc znowu poprawkę będzie trzeba będzie wziąść na zmianę temperatury.
Podobnie jak Iga Kasianki Maj przejawia wrodzoną awersję do nakryć głowy. Dzisiaj nowy piekny kapelusz oprotestowała i próbowała mi go wcisnąć na głowę z miną "kupiłaś to sama go sobie noś ..."
 
reklama
no i mój synek ganiał bez czapki i spiekł sobie główkę:zawstydzona/y:
to znaczy nic mu nie jest, ale się opalił na głowie - widzę że ma cerę po mnie, opala się momentalnie
chyba w takim razie musimy wrócić do cienkiej czapeczki :happy:, ale mam takie urwanie głowy w pracy, że naprawdę nie mam kiedy jej kupić:-(
 
U nas jest system na cebulke....ale jak jeste cieplej ...ja zakładam Antkowi podkolanówki długie i spodnie dłuższe...i jest bodziak bez rękawów koszulka z krótkim rekawem, koszula i na to bluza z kapturem..kapelutek i chusteczka pod szyją...i ostatnio załozyłam sandałki ....:tak: :tak: ..staram się Antka nie przegrzewać...sprawdzam jego kark podczas spaceru często i to mi pomaga jakoś swteirdzić czy nie jest przgrzany:tak: :tak: :tak:
 
no wlasnie z ta czapa to mi nie chodzi o uszy-chcialabym taki kapelusik czpe z daszkiem-zeby glowke od slonca ochronic-ale u kacpra nic w zasadzie w gre nie wchodzi sciagane jest namietnie jak w ogole da sie zalozyc:wściekła/y:
 
Sylwia, jakbym widziala Lola, jedyne co moze byc na glowie bez wiekszych oporow (choc i to zalezy od dnia) to kaptur z bluzy ;-) no i czapka wiazana pod brodka, ale tez nie za dlugo;-)
 
Do góry