reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może sugerować ciążę

Dołączył(a)
4 Sierpień 2022
Postów
11
Witam. Ostatnia miesiączka od 26 do 29 listopada. 5 i 6 grudnia doszło do zbliżenia bez zabezpieczenia. Wahania cyklu 30 35 dni. I teraz moje pytanie. Wczoraj i dziś delikatne różowe plamienie i ogólne zmęczenie, czy to może coś sugerować czy za wcześnie na jakiekolwiek wnioski? Proszę o wasze opinie i doświadczenia
 
reklama
Witam. Ostatnia miesiączka od 26 do 29 listopada. 5 i 6 grudnia doszło do zbliżenia bez zabezpieczenia. Wahania cyklu 30 35 dni. I teraz moje pytanie. Wczoraj i dziś delikatne różowe plamienie i ogólne zmęczenie, czy to może coś sugerować czy za wcześnie na jakiekolwiek wnioski? Proszę o wasze opinie i doświadczenia
za wcześnie na wnioski, a te plamienie może sugerować zbliżającą się owulację.
 
Raczej obstawiam że to owulacja 🤷‍♀️
Na jakiekolwiek objawy ciąży jest zdecydowanie za wcześnie.
Implantacja, o której piszesz następuje najwcześniej 6 dni po stosunku.
 
Witam. Ostatnia miesiączka od 26 do 29 listopada. 5 i 6 grudnia doszło do zbliżenia bez zabezpieczenia. Wahania cyklu 30 35 dni. I teraz moje pytanie. Wczoraj i dziś delikatne różowe plamienie i ogólne zmęczenie, czy to może coś sugerować czy za wcześnie na jakiekolwiek wnioski? Proszę o wasze opinie i doświadczenia
To nic nie sugeruje. Tyle, że masz plamienie śródcykliczne, które warto skonsultować z lekarzem, jeżeli się będzie ponawiać.
 
Zdecydowanie za wczesnie na jakiekolwiek objawy ciążowe. Minęło dopiero 5 dni. Ja pierwsze jakiekolwiek objawy miałam jakieś 4tyg po zbliżeniu. Czyli 6 tyg od ostatniej miesiączki.
Nawet jeśli do czegos doszło to musisz zaczekać chociaż do 18-20 grudnia j wtedy wykonaj test domowy lub z krwi bhcg
 
Do góry