reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to pozytywny test?

@Nanana_05, czy robiłaś betę?

Ja testowałam się pinkiem przedwczoraj i wczoraj. Przedwczoraj był cień cienia, a wczoraj cień. Poleciałam dziś zrobić betę, ale wynik nie potwierdził ciąży :( Może jest coś na rzeczy, co dziewczyny piszą z tymi kreskami testowym :(

Jeszcze dodam, że te kreski nie wychodziły od razu, może po godzinie były bardziej widoczne. Ale pocieszało mnie to, że wczoraj była ciemniejsza.
 
reklama
Hej! Dziewczyny, powiedzcie mi czy coś tutaj widzicie. Ja mam wrażenie, że widzę cień drugiej kreski, ale nie wiem czy może sobie nie wmawiam.. jestem po dwóch ciążach biochem i z nadzieją wypatruję kreski. Jedno zdjęcie było robione rano przy świetle w łazience, drugie jest przy świetle dziennym.
Ile jesteś dni po owulacji? Może test wykonany za wcześnie
 
@Nanana_05, czy robiłaś betę?

Ja testowałam się pinkiem przedwczoraj i wczoraj. Przedwczoraj był cień cienia, a wczoraj cień. Poleciałam dziś zrobić betę, ale wynik nie potwierdził ciąży :( Może jest coś na rzeczy, co dziewczyny piszą z tymi kreskami testowym :(

Jeszcze dodam, że te kreski nie wychodziły od razu, może po godzinie były bardziej widoczne. Ale pocieszało mnie to, że wczoraj była ciemniejsza.
Jeśli nie wychodzą od razu, tylko po godzinie, to wiadomo, że fabryczne... Taki test jest już nieważny.
 
Jeśli nie wychodzą od razu, tylko po godzinie, to wiadomo, że fabryczne... Taki test jest już nieważny.
No właśnie musiałam tego doświadczyć, żeby już na przyszłość więcej tego nie robić 🙈 Zwykle, nawet po czasie była biel vizira, więc się łudziłam, ale teraz już będę od razu wyrzucać testy do kosza, co by tego błędu już nie popełnić 😉 Dzięki!
 
No właśnie musiałam tego doświadczyć, żeby już na przyszłość więcej tego nie robić 🙈 Zwykle, nawet po czasie była biel vizira, więc się łudziłam, ale teraz już będę od razu wyrzucać testy do kosza, co by tego błędu już nie popełnić 😉 Dzięki!
Przykro mi. Trzymam kciuki za kolejny cykl :)
 
reklama
Do góry