reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to prawda, ze od4 miesiaca trzeba uzywac jakis kremow do wcierania w brzuch?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziękuje Żuczku za link, chyba sama wypróbuje tych kosmetyków.
Ja na razie stosuje balsam Mustela na brzuszek, biodra. Polecam jest bardzo dobry.
 
Dziewczyny, ile kosztuje ten olejek? Czy nie ma zbyt intensywnego zapachu, bo ja nie bardzo ostatnio mogę znieść piękne zapaszki.
 
Witaj Asiu!
Mam nadzieję że juz wyzdrowialas. Ja za olejek dalam chyba 12 zl. Pachnie wyraznie jak sie go rozciera, ale pozniej nie czuc juz za bardzo. Zapach ma bardzo przyjemny, ale lepiej powachaj zanim kupisz.
 
Dzięki Madzia!
Tak zrobię. Długo zwlekałam z kupnem olejku, ale zaczyna mnie już swędzieć brzuszek, więc najwyższa pora.
 
Hej!

W tej chwili w Rossmannie jest promocja na olejek Babydream i kosztuje 7,99. Promocja do 9 października.
 
Już zadzwoniłam do siostry, żeby mi kupiła. Mam nadzieję, że nie zapomni, jest taka roztargniona.

 
Cześć dziewczyny!
Moja siostra odwiedziła Rossmena i kupił mi żel pod prysznic babydream - dla mnie niepzydatny bo aktualnie na nowym mieszkaniiu nie mam prysznica (głupolek jeden pomylił sobie produkty), ale to nic bo w sobotę byłam w tesco i kupiłam sobie oliwkę dla dzieci Bambino w opakowaniu promocyjnym - 300 ml (spora butla) i w cenie promocyjnej - ok. 9 zł.
Uwielbiam ten zapach. Oliwkę wmasowywuję w brzuszek dwa razy dziennie i już czuję wyraźną różnicę - brzusio jest mięciutki jak cocolino.

 
reklama
Aska, a to nie jest żel pod prysznic i do kąpieli w jednym? Poza tym też mam wanne, ale kąpię się w niej jak pod prysznicem :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry