reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czym bawią się Wasze pociechy?

Mój też się bardzo szybko komputerem zainteresował. Nie miał jeszcze półtora roku a już tam tylko klikać chciał. Ale najbardziej to mu się chyba podobało że po naciśnięciu guzika uruchamiał się w komputerze dość głośny wentylator:)
 
reklama
Moja córa najbardziej lubi się bawić z koleżankami. Natomiast nie interesują ją lalki itp., tylko wręcz mnie błaga, żeby kupować jej małe samochodziki, taki dywan ze wzorem ulicy, polubiła małe roboty albo ostatnio tata przywiózł jej małą zabawkową łódeczkę zdalnie sterowaną i się nią ciągle bawi :). Prosiła babcię, żeby na urodziny kupiła jej samochodzik na baterie :-p. Także preferuje chłopięce zabawy, ale nie da się ukryć, że bardzo lubi też pluszaki ;)
 
Mó maluch zaczyna już grać z mężem na komputerze, ale zawze się staram zeby za dużo czasu przed nim nie siedział, a jak już to instalujemy mu jakieś programy edukacyjne.
 
Mój synek od małego uwielbia bawić się klockami:) Buduje z nich garaże dla swoich traktorków które tez uwielbia:) Nawet dobrze radzi sobie z grami dla dzieci ale nie za bardzo go do nich ciągnie, jak jest pochmurny dzień i siedzimy domu to pozwalam mu czasem troche pograc oczywiście w gry odpowiednie do jego wieku:) lubi tez bawic sie przytulankami, udaje że robi im obiadki, kładzie spać itp:)
 
Mój synek z koli bardzo lubi kolorowanki i lepienie różnych przedmiotów z ciastoliny co bardzo mnie cieszy,ponieważ są to zabawy pobudzające wyobraźnie,ale i nie pogardzi klockami czy dinozaurami:)
 
Czytanie bajek to też bardzo dobry pomysł,szczególnie wieczorami czy długimi ponurymi dniami jak ten dzisiaj,myślę ze warto. Polecam też zabawę z ciastoliną,przyniesie naszemu dziecko wiele radości i satysfakcji:)
 
reklama
Moja mała ostatnio zaczęła produkcję ciuszków dla swojej lalki :) strasznie się cieszę i już widzę w niej małą projektantkę i przeglądam wymagania do łódzkiego asp :)
Najbardziej się cieszy, kiedy wchodzimy do sklepu z koralikami :)
 
Do góry