reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czyraki u dziecka, pomocy

Natalia12080

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Styczeń 2022
Postów
24
Dziewczyny proszę o poradę, bo wychodzę z siebie.
Moja córka jest zdrowa, nie choruje, ma 2.5roku. Jakies 4 miesiace temu przeszła liszajec zakaźny, wyleczyliśmy maściami, odnawiało się jakiś czas ale tylko troszeczkę i w końcu ustalo. Niedługo potem córka dostała duży czyrak na ręce, smarowlismy, pękł ale od kilku tygodniu czyraki nawracają w różnych miejscach. Niektóre są malutkie inne większe ale maść daje radę. Są na ciele ale nie na głowie. Lekarz na początku kazał smarować maściami, mówił że są bezpieczne. 2 tygodnie temu kazał zrobić wymaz, bo za długo to się odnawiało. Wymraz z ucha, nosa i gardła, podejrzenie gronkowca. Podejrzenie się sprawdziły, córka ma gronkowiec w uchu i nosie. Smarujemy maściami z antybiotykiem dobranymi pod kątem tego szczepu gronkowca. Smarujemy dopiero 6 dni, mamy smarować 14. Chodzimy do lekarza z dobrymi opiniami, mówił że nie mam się czym przejmować ale ja nie mogę spać z nerwów. Czy któraś z Was miała taki problem? Myjemy płynem antybakteryjnym z apteki, zmieniamy ciągle ciuchy, pościel, ręczniki. Proszę o wsparcie.
 
reklama
Dermatolog ostatnio powiedziała, że to nawet może już zapalenia mieszków a nie czyraki. Są to małe krostki, nie swędzą ani nie bolą, mała ich nie odczuwa, nie drapie
 
reklama
Do góry