reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta dla karmiacych :)

witam wszystkie mamuski.Miałabym prosbie- czy mogłabym dostać kilka przepisów dla karmiacych piersią a nie wiem jak sie odżywiać w czasie karmienia.?!paula3105@interia.pl
 
reklama
Radzę...
zamiast smażonego to ugotowane, duszone...
zamiast białego pieczywa - ciemne
zamiast gazowanych napojów - niegazowane

Myślę, że bardzo szybko sama się przekona co może a czego nie...
 
Nie robic naglej zmiany diety.Mozna a czasami tzeba wykluczyc pewne dania,ktore jadlo sie w ciazy,ale nie powinno sie drastycznie jej zmieniac.Z czasem wprowadzac pojedyncze posilki co np.tydzien
 
witajcie,
jestem świeżo upieczoną mamą! nie bardzo wiem co mogę pić poza wodą?! ??? od czasu do czasu kawa zbozowa, wyczytałam tez że herbatka anyżowa i rooibos są dozwolone, ale to jakoś dla mnie mały wybór. co możecie poradzić?

pozdrawiam
 
Sok jabłkowy z wodą, karmi, ja piję czarną herbatę z mlekiem i kawę (ale mojemu dziecku to nie przeszkadza, różnie to bywa), herbatki owocowe, herbatki laktacyjne, melisę.
 
Ja piłam wodę, sok jabłkowy, sok porzeczkowy rozcieńczane wodą, domowe kompoty rozcieńczane, słabą kawę z mlekiem, herbatki laktacyjne.
Myślę, że można też pić herbatki dla niemowląt owocowe i ziołowe np. Hipp, Bobovita.
 
cześć, ja pije herbatę, czasmi mleko, melise i bobofen wieczorkiem, piwko grzane jedną szklaneczkę od czasu do czasu :D wode z sokiem malinowym, sok jabłkowy odstawiłam bo zauważyłam po nim większe ulewanie u małej, wode mineralną, soki typu kubuś, czasamo nwet się coli napije trozkę
 
To jeszcze też zależy czy karmisz piersią.Wszystko jest dozwolone pod warunkiem że dzidzi nie będzie przeszkadzało czyli nie będzie miało koleczek.
 
reklama
Do góry