reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta naszych dzieci

jak jechałam na weekend na szkolenie i Hania miala byc całą sobote u szwagierki i robiłam kartke o której jakie posiłki i w jakich ilościach to wyglądało to tak...
7 - mleko 300ml
10- kleik na 200ml wody
14 - obiadek (daje ci 2 słoiczek bo na ogół jeden jej nie starcza)
17/18 - owoc
20 - mleko 300ml z kaszą
w międzyczasie chlebuś albo bułeczka z drobiową szynką i herbata (ale pije tylko ze szklanki)

i najlepsze bylo pod spodem

JAK BĘDZIECIE JEDLI TO WYNIEŚCIE JĄ DO INNEGO POKOJU ALBO UGOTUJCIE COŚ CO BĘDZIE MOGŁA ZJEŚĆ Z WAMI BO JAK JEJ NIE DACIE TEGO CO JECIE TO BĘDZIE OKROPNIE PŁAKAĆ (LAMENT NIE DO USPOKOJENIA)

szwagierka napisała mi smsa po przeczytaniu kartki, że leży pod stołem i płacze ze śmiechu... potem napisała mi drugiego... "Eli.. ja byłam przekonana, że ty sobie tylko jaja robisz, jestem w szoku"

ehh chciałabym miec taką przemiane materii jak Hania :-D
 
reklama
A Michal dzis pierwszy raz zjadl kisiel z torebki. Kupilam mu ten dla dzieci Fisiel banan-marchewka. Posmakowal ze szok spałaszował cala miseczke :tak:

U nas buraczki jakos nie bardzo pamietam ze nie chcial jesc a jak troche zjadl to chyba cos z brzuszkeim sie dzialo.

Dzis mamy w planach pomidorowke.Kupilam platki ryzowe zamiast ryzu zobaczymy czy podpasuja ;-)

Ja zawsze najpierw karmie malego a pozniej jem sama ale wraz Michal wtedy chetny do jedzenia i zazwyczaj jak nabieram sobie na widelec to on juz czeka z otwarta buzia myslac ze to dla niego ;)
 
Kurcze a ja mam problem z tym jedzeniem Lenkowym.
Ona zje tylko kilka łyżeczek kaszki czy zupki i tyle - podstawa to butla.
Staram sie dawac jak najwiecej stałych pokarmów ale nie chce i juz :-( potem płacz i ma byc butla.
Daje jej mleko 2R + 2 miarki kaszki wiec moze to ja nasyca.
 
Maly sukces maly spalaszowal zywego banana :D a ostatnio tez dalam mu kaszke manna z wanilia z hippa Ale to dobre !!! az sama mialam ochote ;)
 
No dzieciaczki wasze pieknie jedzą
moje słonce to taki grymasnik ze nie ma co gadac zacisnie usta i nie da rady wcisnąc, maly tadek niejadek. Tylko ciekawe skąd ma tyle energii:confused:
 
U nas z regóły nie ma problemów z jedzeniem produktów stałych bo młody uwielbia jeść łyżeczką. Jedyne co nie przeszło do tej pory to kaszki wszelkiego rodzaju. Ani taka gęsta łyżeczką ani w butli więc sobie darowałam. A ostatnio mały mimo stwierdzonej skazy dostał Danonka i o dziwo ani jednej plamki czy krostki. Cieszę się jak dziecko bo bałam się strasznie że nie będzie mógł jeść tylu rzeczy. A tu proszę. Chyba wyrasta z tych alergii. Oby...
 
ja też spróbowałam z mlecznymi produktami i jest ok. a po kaszce -mleczna owsianka chyba z bobovity ma plamki skazowe- chyba coś w tej kaszce jest nie tak
 
Czyli juz niektore z was normalnie danonki podaja ? bo i mnie znajome zachecaly zeby juz mu dawac ale ja zawsze najpierw czekam na wasze opinie ;)
 
reklama
Do góry