reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta naszych Maluszków

Addaa , ja nic nie wypisywałam :-( Bo gdzieś czytałam, że jakieś książeczki w szpitalach rozdawali, u mnie nie, i trzeba było wysłać kupon i przysyłają soczki i takie tam , dla Maluszków
 
reklama
Orzeszku;-) soczek z surowej marchewki trzeba zrobić. Najpier marchew obrać albo wyszorować szczoteczką do warzyw, umyć i sparzyć wrzątkiem, a potem zetrzec na tarce (plastikowej)i przez gęste sitko (też plastikowe)przepuścić ,żeby sam soczek dać maluszkowi.

BARDZO fajny watek!:tak:Mnie co prawda, lekarka kazała dopiero w szóstym miesiacu wprowadzac nawe dania, bo mała dobrze na samej piersi przybiera na wadze, ale na pewno nadejdzie moment, ze bede korzystac z Waszych doswiadczen:-), kochane Mamuśki.
 
Dzieki dmuchawiec, tak zrobie, a ze stalymi pokarmami jeszcze poczekam bo mala i tak za dobrze przybiera na wadze, wazy prawie 8kg:-D

Bardzo fajny watek, musze tu czesciej zagladac...pozdrawiam
 
mój mały dostał dzis pierwszą dawkę kaszki manny z glutenem...ciekawe jak zareaguje...to tzw. dawka ekspoycyjna...a wczoraj dostalismy paczuszke z Hippa...słoiczek jabłuszka, kaszke, herbatke i łyżeczke:)
 
mój mały dostał dzis pierwszą dawkę kaszki manny z glutenem...ciekawe jak zareaguje...to tzw. dawka ekspoycyjna...a wczoraj dostalismy paczuszke z Hippa...słoiczek jabłuszka, kaszke, herbatke i łyżeczke:)
Fela to twoja paczka była bogatsza niż moja

a ja wczoraj zakupiłam już dla małej słoiczek z marchewki i jabłka i dziś albo jutro jej zapodam i zobaczymy jaka będzie reakcja:-):-):-)
 
z tego co wiem to najpierw w 3-mcu dostaję sie to z hippa o rozszerzaniu diety wlasnie z probką mleka bio po6mcu, a w 4 mcu zycia dziecka kaszki,sloiczki,itd ;-)
 
ja wlasnie zakupilam takie cos dla malusza jak juz bedzie jadal cos innego niz mleczko, fajnie ze bede mogla wlozyc jej tam owocka lub cos innego i wiem ze sie nie zadlawi, no i podobno jest to dobre przy zabkowaniu bo wklada sie jedzonko schlodzone i przynosi ulge maluszkowi.
NIP Munchkin 2 Pack Fresh Food Safe Mesh Baby Feeders on eBay (end time 08-Nov-09 03:03:50 GMT)

niestety nie wiem jak to sie nazywa po polsku:zawstydzona/y::-p


to bardzo fajna rzecz. Widzialam kiedys na allegro ale juz nie pamietam pod jaka nazwa. Kiedys pytalam o to w sklepie, ale nawet nie mieli pojecia ze taki 'smoczek' istnieje :-)


o znalazlam... http://allegro.pl/item806029481_gryzak_gryzaczek_do_owocow_i_warzyw_munchkin.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
mójmały dotaje marchewke i jabłuszko. Po 3 łyżeczki. wczoraj pierwsz a dawke kaszki z glutenem- 1 łyżeczke...no i cyca
 
Do góry